Vaše brána na vysokou školu

Chceš se stát doktorem, právničkou nebo architektem? Na našem gymnáziu tě velmi dobře připravíme na studium nejen těchto profesí. Díky skvělému vybavení školy (vlastníme také planetárium a observatoř) a široké nabídce volitelných předmětů si z naší školy odneseš obdivuhodné znalosti a dovednosti. Naučíš se mluvit dvěma až třemi cizími jazyky a precizně zvládat práci s počítačem.

Odkaz na stránku - Nabízené studium

Osmileté studium

Z páté třídy rovnou za úspěchem! Pojď studovat k nám a zaručíme ti, že se dostaneš na ty nejlepší vysoké školy v ČR nebo v zahraničí. U nás můžeš zazářit i ve spoustě soutěží, které na základních školách ani neznají.

Odkaz na stránku - Proč studovat u nás?

Čtyřleté studium

Jdi za svým povoláním snů na naší škole! U nás se dle svého výběru můžeš zaměřit na právo, humanitní nebo přírodní vědy. Kvalitně tě pak připravíme pro další odborné studium na vysoké škole. Volba je jen na tobě.

Odkaz na stránku - Přijímací řízení

Přijímací řízení

Ať už se u nás rozhodneš pro osmileté nebo čtyřleté studium, musíš složit přijímací zkoušky. Tak neváhej a zjisti všechny potřebné informace, termíny a doporučení, ať u nás můžeš v září zasednout do lavic.

Odkaz na stránku - Volitelné předměty

Volitelné předměty

Studuj to, co tě baví. Individuálně si můžeš sestavit rozvrh z velké nabídky povinně volitelných předmětů tak, abys studoval přesně to, co chceš. Vybrat si můžeš i ze široké nabídky nepovinných předmětů.

Špičkové vybavení pro špičkovou výuku

Žádné jiné gymnázium ti neposkytne natolik kvalitní a moderní výbavu pro tvé zájmy. Pro sportovce máme hřiště s umělým povrchem, pro muzikanty hudební salónek, pro techniky 3D tiskárnu a infrakameru, pro biology profesionální mikroskopy a pro všechny Wi-Fi na celé škole. U nás se můžeš věnovat téměř čemukoliv na profesionální úrovni.

Studenti v laboratoři

Studentka v laboratoři

Studuj jen to, co tě baví!

Přizpůsob si studium své vysněné budoucnosti. Díky širokému spektru volitelných předmětů tě skvěle připravíme pro studium na lékařských, právnických, humanitních i přírodovědeckých fakultách. A nemusíš se omezovat jen na Česko – náš student úspěšně absolvoval i Oxford!