Geologie - všechny medaile jsou naše!

Autor: Králová Radka <kralova(at)gymcheb.cz>, Téma: Biologie, Vydáno dne: 10. 04. 2017

Dne 3.4.2017 se v Mariánských Lázních konalo krajské kolo geologické olympiády a naši studenti zaznamenali obrovský úspěch.

Krajské kolo pořádal Karlovarský kraj společně s Plzeňským krajem a poznávačku hornin, nerostů a fosilií připravili renomovaní geologové a paleontologové z Plzeňského krajského muzea. V kategorii pro žáky vyššího gymnázia vybojovala 1. místo Lucie Krutinová ze 6.A, která jako vítěznou cenu obdržela volnou vstupenku do Muzea diamantů v Praze pro žáky celé naší školy!  2. místo získala Jana Komůrková ze 6.A a 3. místo Petra Sejáková ze 2.E.

Zvláštní pochvalu si zaslouží žák 1.A Michal Král, který v kategorii pro nižší gymnázia bojoval s o dva roky staršími soupeři a vybojoval krásné 2. místo.

Všem moc blahopřejeme k úspěchu a Lucii Krutinové budeme držet palce v celostátním kole.