Informace pro nové žáky

Autor: Žídek Jan <zidek(at)gymcheb.cz>, Téma: Uchazeči, Vydáno dne: 06. 06. 2017

Ve středu 7. 6. 2017 se od 16:00 hodin uskutečnilo setkání členů vedení s  žáky přijatými ke studiu na Gymnáziu Cheb od 1. 9. 2017 a jejich rodiči. Informace o studiu  jsou uvedeny v pokračování článku formou odkazu na soubor ve formátu pdf.

Na této schůzce rodiče a žáci dostali informace a pokyny týkající se zahájení studia na Gymnáziu Cheb. Jejich součástí bylo také rozdělení do tříd v případě osmiletého cyklu studia a přidělení cizích jazyků všem novým žákům. Vysvětlili jsme také postupy při přidělování cizího jazyka.

Pro ty rodiče a žáky, kteří se informační schůzky nemohli zúčastnit, uvádíme odkaz soubor ve formátu .pdf se všemi důležitými informacemi.

Jan Žídek, zástupce ředitele Gymnázia Cheb

Informace pro žáky přijaté ke studiu od 1. 9. 2017 a jejich rodiče (134 kB)