Slavnostní zahájení školního roku 2017/2018

Autor: Žídek Jan <zidek(at)gymcheb.cz>, Téma: Aktuality, Vydáno dne: 28. 08. 2017

se za účasti hejtmanky Karlovarského kraje paní Mgr. Jany Vildumetzové a starosty města Chebu pana Mgr. Antonína Jalovce uskutečnilo v pondělí 4. 9. 2017 ve velkém sále Ekonomické fakulty ZČU Plzeň v Hradební ulici č. 22.

Během programu vystoupil saxonový kvintet ZUŠ Cheb, který je složen z žákyň Gymnázia Cheb a který doprovázeli vyučující ZUŠ Cheb.

Saxofonový kvintet ZUŠ Cheb

Své pěvecké umění předvedly Kristýna Kůtková a Anna Vondráčková.

Zpěvačky Kristýnka Kůtková a Anička Vondráčková

V rámci zahájení nového školního roku byli vyhodnoceni nejúspěšnější reprezentanti Gymnázia Cheb v přírodovědných, humanitních a sportovních soutěží ve školním roce 2016/2017.

Hejtmanka Karlovarského kraje předává ceny nejúspěšnějším žákům nižšího gymnázia

Starosta města Chebu předává ocenění nejúspěšnějším žákům vyššího gymnázia

Pořadí v jednotlivých kategoriích je uvedeno v tomto souboru .  Podkladem pro vyhodnocení byla evidence výsledků v jednotlivých soutěžích. Vyučující zapisovali jednotlivé výsledky do sdílené tabulky a přidělovali body. Náhled do této tabulky je možný zde .