Pokyny pro přihlášky na podzimní termín maturit 2011 - aktualizace informací
Vydáno dne 26. 05. 2011 (2733 přečtení)

Pokyny pro žáky, kteří budou konat opravnou maturitní zkoušku nebo zkoušku v řádném termínu - podzim 2011.

Všichni výše jmenovaní žáci (ti, kdo neuspěli u maturitní zkoušky nebo ti, kdo budou konat opravné zkoušky a poté maturitu) se musí přihlásit k maturitní zkoušce písemně. Formulář přihlášky si vyzvedněte v sekretariátu školy a odevzdejte jej do 25. června 2011. Termín zkoušky se dozvíte nejpozději 1 měsíc před zkouškou.

Předběžné termíny: profilová část - 1. týden v září 2011

společná část -  2. a 3. týden v září 2011 (písemky a testy)

4. týden v září 2011 (ústní zkoušky)

Všechny tyto termíny budou zveřejněny na těchto webových stránkách nejdříve v srpnu 2011.

Upozorňuji, že žák přestává být žákem školy dnem následujícím po dni, v němž úspěšně vykonal závěrečnou zkoušku. Nevykonal-li žák závěrečnou zkoušku v řádném termínu, přestává být žákem školy 30. června roku, v němž měl vzdělávání řádně ukončit. Jestliže se žák ke zkoušce bez řádné omluvy nedostavil, jeho omluva nebyla uznána nebo byl ze zkoušky vyloučen, posuzuje se, jako by zkoušku vykonal neúspěšně.

Zde si můžete stáhnout informaci (vysvětlivky), kterou vydala společnost CERMAT k výsledkům společné části maturitních zkoušek.

( Celý článek | Autor: Zapletalová Šárka | Informační e-mail Vytisknout článek )