Přípravy na stavbu Jazykového a komunikačního centra ukončeny, začínáme!
Vydáno dne 22. 06. 2011 (1912 přečtení)

Téměř půlroční přípravné práce na zahájení stavby jsme konečně uzavřeli.

JKC

Za toto období jsme uskutečnili výběr dodavatelů na autorský dozor stavby, stavebně-technický dozor a zejména výběr generálního dodavatele stavby. Z důvodu náročnosti výběru třetího dodavatele (podlimitní veřejná zakázka) byl v prosinci 2010 vybrán také dodavatel pro výkon zadavatelských činností pro tuto veřejnou zakázku.

Vybraní dodavatelé:

a) výkon zadavatelských činností pro výběr generálního dodavatele stavby – Veřejné zakázky, s.r.o., Praha
b) výkon autorského dozoru projektanta – ARCUS PROJEKT, s.r.o., Cheb
c) výkon stavebně-technického dozoru investora – Pavel Hudlický, Cheb
d) generální dodavatel stavby – ALGON, a.s., pobočka Cheb

Zahájení stavby se uskutečnilo předáním staveniště dne 22. června 2011.

V průběhu stavebních prací se budou uskutečňovat pravidelné kontrolní dny na stavbě, investor – Gymnázium Cheb – bude i při realizaci stavby nadále spolupracovat se zřizovatelem – Karlovarským krajem. Stavební práce by neměly omezovat běžný provoz školy, jejich ukončení je plánováno na červen 2012.

Cíl 3 na podporu přeshraniční spolupráce 2007—2013 mezi Svobodným státem Sasko a Českou republikou

( Celý článek | Autor: Bezchlebová Miroslava | Informační e-mail Vytisknout článek )