Stavební práce na Jazykovém a komunikačním centru ve finiši!
Vydáno dne 04. 06. 2012 (1547 přečtení)

V posledních týdnech pozorujeme viditelné změny také na exteriéru přístavby Jazykového a komunikačního centra gymnázia Cheb. Dokončuje se fasáda, upravují se přístupové komunikace a okolní prostory přístavby.

JKC - zateplování objektu

Duben  – zateplování objektu

JKC - aktuální stav ze začátku června 2012

Červen – dokončena fasáda

Intenzívně se však pracuje v interiéru – veškeré vnitřní konstrukce, instalace (elektro, voda, topení, vzduchotechnika atd.), obkladačské a podlahářské práce, vnitřní omítky a další stavební práce postupují do závěrečné fáze zpracování.

V květnu byly zahájené dodávky vnitřního vybavení, vše nasvědčuje tomu, že termín dokončení – červen 2012 – bude dodržen.

JKC - instalace kupole planetária

Duben – instalace kupole planetária

Můžeme se takto těšit na nové bezbariérové prostory multimediálního vzdělávacího centra, které kromě auly s kapacitou 200 míst a jazykové učebny nabídne jedinečný audiovizuální sál s planetáriem.

Cíl 3 na podporu přeshraniční spolupráce 2007—2013 mezi Svobodným státem Sasko a Českou republikou

( Celý článek | Autor: Kočvara Jaroslav | Informační e-mail Vytisknout článek )