DALŠÍ ÚSPĚCH JANA KAŠNÍKA - TENTOKRÁTE V KRAJSKÉM KOLE DĚJEPISNÉ OLYMPIÁDY
Vydáno dne 27. 03. 2013 (1352 přečtení)

Dne 26.3. 2013 se konalo krajské kolo Dějepisné olympiády.

Náš student, Jan Kašník ze 4.A, kterému se v letošním roce opravdu daří /vyhrává jednu soutěž a olympiádu za druhou/, prokázal, že se v pohanských zvycích a křesťanských tradicích orientuje na výbornou. Dosáhl na příčku nejvyšší a ve dnech 3. - 7. 6. 2013 bude ve Strážnici reprezentovat naši školu a náš kraj v celostátním kole!

Honza odvedl velký kus práce a velký kus práce je ještě před ním!  Podmínkou účasti v celostátním kole je vypracování písemné práce na téma: "Lidové zvyky a tradice v mém regionu zachycené v muzejních sbírkách", včetně vytvoření prezentace, pracovního listu k danému tématu, jeho ověření a následné obhajoby vlastní práce. A na závěr ještě musí všichni účastníci celostátního kola prokázat v testu své vědomosti z historie na téma "Od pohanských zvyků ke křesťanským tradicím".

Honzovi děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a  držíme palce v celostátním kole!!!

( Celý článek | Autor: Grillová Martina | Informační e-mail Vytisknout článek )