Biologická olympiáda kat. B - školní kolo
Vydáno dne 06. 02. 2014 (928 přečtení)

Výsledky 1.části a pokračování

Jsou sečteny výsledky poznávačky a testové části školního kola. Průběžná výsledková listina je k nahlédnutí u mne v kabinetě. Protože byly mezi jednotlivými místy pouze malé bodové odstupy, rozhodly jsme se, že praktické části se mohou zůčastnit všichni studenti, kteří dosáhli více než 20-ti bodů. Praktická část se bude konat příští středu 12.2. opět 5. a 6. vyuč. hodinu. Ti, kterých se to týká, jsou uvedeni v následujícím výčtu.

Těším se na viděnou

H.Millionová

Postupující do 2.části školního kola (v průběžném pořadí):

Kašník Jan, Nguyen Vieth Anh, Černá Magdaléna, Sidor Martin, Hovorková,  Schusterová, Černá Veronika , Kolín, Karbánová Vendula, Le Thi Thu Houng, Vyklická Barbora, Šviderová Terezie, Nguyen Dieu Thi, Nykodýmová, Le Thanh Kuan, Novotný

( Celý článek | Autor: Milionová Hedvika | Informační e-mail Vytisknout článek )