Výsledky biologické olympiády kat. B
Vydáno dne 13. 02. 2014 (1059 přečtení)

Do okresního kola biologické olympiády v kat. B postupuje J. Kašník, M. Sidor a Nguyen Vieth Anh. Blahopřeji a přeji hodně štěstí!

Uznání si zaslouží všichni účastníci, především Ti, kteří se poprali i se záludnou nepraktickou praktickou částí.;-) Výsledková listina s bodovým hodnocením bude k nahlédnutí od pondělka v kabinetě A409.

Celkové pořadí účastníků školního kola:

Kašník Jan 57b., Sidor Martin 52b., Nguyen Vieth Anh 51b., Hovorková, Šviderová Terezie, Karbánová Vendula, Kolín, Le Thi Thu Houng, Nykodýmová Lucie, Černá Veronika,

Le Thanh Xuan, Novotný, Nguyen Dieu Thi, Černá Magdaléna, Schusterová, Vyklická Barbora, Nejedlý, Kropáčková, Lorencová,

Taová Tu Anh, Hočka, Kříž, Šviderová Zdislava, Svatek Miroslav, Vrbová, Jančová Eliška, Šťovíčková Tereza, Tochor Josef, Korbičková,

Trpáková, Bőhm David, Daškevičová Klára, Kristková, Truong Hoang Thao Ly, Lammel, Vogelová, Dedíková, Pušková Tereza, Sekáčová, Vacula Lukáš, Motičáková, Černý Jiří.

H.Millionová

( Celý článek | Autor: Milionová Hedvika | Informační e-mail Vytisknout článek )