Aktuální informace k přihlašování žáků k jarnímu zkušebnímu období maturitní zkoušky ve školním roce 2014/2015
Vydáno dne 10. 11. 2014 (897 přečtení)

Důležité termíny spojené s přihlašováním žáků k maturitní zkoušce v jarním zkušebním období:

Úterý 18. listopadu 2014 - na stránkách webového portálu maturitní zkoušky www.novamaturita.cz bude zveřejněn ilustrační test z českého jazyka a literatury.

Pondělí 1. prosince 2014  - poslední možný termín, kdy mohou žáci předat svou vyplněnou a podepsanou přihlášku řediteli školy (prostřednictvím třídních učitelů, v nevyhnutném případě přímo na studijní oddělení školy). Žáci mohou přihlášku předat řediteli školy i prostřednictvím osoby, která bude mít plnou moc od žáka podávajícího přihlášku.

Pondělí 22. prosince 2014 - poslední možný termín, kdy musí žák obdržet výpis z přihlášky k MZ. Předání výpisu je z pohledu kontroly přihlášených zkoušek žákem zásadní krok, každý přihlášený žák musí podepsat převzetí výpisu a verifikovat tak své přihlášené zkoušky. Na výpisu žáci navíc obdrží autentizační kód pro Výsledkový portál žáka, který bude na jaře opět zpřístupněn.

V případě jakýchkoliv dotazů, prosím, kontaktujte své třídní učitele nebo studijní oddělení školy. Děkuji všem za spolupráci.

( Celý článek | Autor: Kočvara Jaroslav | Informační e-mail Vytisknout článek )