Pravidla Jalovcovy klasifikace z geografie - 1. pololetí
Vydáno dne 03. 09. 2016 (694 přečtení)

Platí pro třídy 1.E, 2.E, 6.B.

Nejvyšší váhu má ústní zkoušení (váha 10), významné budou i známky z větších písemných prací (váha 5-10), na něž se lze připravovat v prostředí Moodle. Jako doplněk hodnocení budou sloužit malé jedničky za prémii v písemné práci či doplňkové hry v hodině (váha 1). Stejnou váhu budou mít i malé pětky za nedonesený zvláštní úkol. Zvláštní úkoly jsou udělovány za opakované zapomínání pomůcek.

Studenti mohou v každé vyučovací hodině získat malou jedničku (váha 1) za aktivitu.

Jedničky lze získat i za reprezentaci školy v geografických soutěžích (Zeměpisná olympiáda, Eurorebus).

Dalším zdrojem známek je klasifikace z místopisu (váha 3-5). Aktuální seznam pojmů pro vyšší gymnázium je k dispozici zde

Každý žák má na pololetí k dispozici dvě "Áčka".

( Celý článek | Autor: Jalovec Antonín | Informační e-mail Vytisknout článek )