Ocenění v Soutěži Frankofonie 2016
Vydáno dne 07. 03. 2016 (571 přečtení)

Gratulujeme našim studentkám Terezii Škaloudové a Lindě Phanové (obě ze septimy A) a jejich vyučující paní profesorce Jitce Joanidisové k ocenění v umělecké a vědomostní soutěži pořádané v rámci Dnů Frankofonie v ČR v roce 2016.

Ministerstvo zahraničních věcí spolu s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Francouzským institutem, Velvyslanectvím Francouzské republiky v Praze a velvyslanectvími frankofonních zemí pořádají i letos Dny Frankofonie, v jejichž rámci se koná i tradiční soutěž pro žáky francouzského jazyka na školách v České republice.

Oceněné studentky se i s doprovodem zúčastní slavnostního předávání cen, které proběhne dne 21. března 2016 v sídle Ministerstva zahraničních věcí ČR v Černínském paláci v Praze.

Děkujeme všem zapojeným studentům za jejich účast v soutěži a vzornou reprezentaci školy, vyučující francouzského jazyka děkujeme za motivaci svých žáků a gratulujeme k dosaženému výsledku, z něhož se všichni upřímně těšíme.

( Celý článek | Autor: Kočvara Jaroslav | Informační e-mail Vytisknout článek )