Gymnázium Cheb

Export článků
pilotní škola kin-ballu

pilotní škola kin-ballu

Trychtýř vystoupil v Praze
Vydáno dne 09. 12. 2016 (519 přečtení)

V rámci programu škol, které jsou součástí Associated Schools Project Network, hrál náš divadelní soubor ve čtvrtek 8. prosince v Praze.

Trychtýř přijel na Gymnázium Jana Nerudy, které je také součástí sítě škol UNESCO, na pozvání kolegů již podruhé. První divadelní návštěva proběhla v roce 2009, kdy odehrál jazykovou hříčku podle Leo Rostena a Antonína Přidala Kaplan! Zas ten Kaplan!. "Navazujeme na vzniklou tradici", řekla ve slovech na uvítanou profesorka GJN Lýdia Černá. Divadelníky i diváky také přivítala vedoucí tajemnice Sekretariátu České komise pro UNESCO paní Radka Bordes, která přijala pozvání organizátorů.

Na Gymnáziu Jana Nerudy také existuje divadelní soubor, proto jsme jej pozvali na jaro k nám, kdy u nás budou hrát představení, které teprve začnou připravovat. "Jestli to bude Návštěva staré dámy Friedricha Dürrenmatta, nebo divadelní zpracování románu Agathy Christie Deset malých černoušků, zatím nevíme," prozradil jeden ze studentů, kteří se na přípravě podílejí.

Organizátoři děkují všem členům souboru Trychtýř a i těm, kteří narychlo vypomohli alternací za onemocnělé studenty: Anně Vondráčkové, Kláře Marxové a Anně Vohralíkové. 

 

Fotografie z představení
( Celý článek | Autor: Kokorev Alexej | Informační e-mail Vytisknout článek )

Kontakty


  • Adresa:
Gymnázium Cheb, příspěvková organizace
Nerudova 2283/7
350 02 Cheb


  • Datová schránka:
m23mjrq

  • Telefon:
739 322 319
739 322 446
734 173 927

  • E-mail školy:
gymcheb@gymcheb.cz
Novinky
24.05.2017: Vernisáž závěrečných prací VV 6.A,B, 2.E
Srdečně zveme všechny učitele, studenty, rodiče a milovníky umění na vernisáž, která se uskuteční 12. června od 15:00 hodin v UVV.
ESF

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.

TOPlist