Gymnázium Cheb

Export článků
pilotní škola kin-ballu

pilotní škola kin-ballu

Z náhradnice finalistkou
Vydáno dne 11. 04. 2017 (445 přečtení)

Také v letošním roce se podařilo žákyni naší školy postoupit do celostátního kola Olympiády v českém jazyce.Určitě se vám někdy stalo, že se vám někam nechtělo nebo jste účast na nějaké akci vůbec neměli v plánu. Přesně do této situace se dostala žákyně kvarty A Petra Bumbová, která ještě minulý týden žila v domnění, že pro ni letošní ročník Olympiády v českém jazyce definitivně skončil 3. místem v okresním kole. Jenže člověk míní… Vzhledem k tomu, že se krajského kola nemohla zúčastnit její spolužačka, vítězka okresního kola Klára Churá, nezbylo Petře nic jiného než znovu nastoupit do rozjetého vlaku. A povedlo se jí to skvěle!

 

Ačkoli se o své účasti v krajském kole dověděla jen tři dny před soutěží, nezpanikařila a dokázala prodat všechny své češtinářské dovednosti. A že jich není málo! V krajském kole obsadila výborné 2. místo, a zajistila si tak postup do národního finále.

 

Přejeme Petře v celostátním kole mnoho úspěchů a věříme, že nabyté zkušenosti zúročí i v dalších ročnících této náročné soutěže.( Celý článek | Autor: Vykysalá Olga | Informační e-mail Vytisknout článek )

Kontakty


  • Adresa:
Gymnázium Cheb, příspěvková organizace
Nerudova 2283/7
350 02 Cheb


  • Datová schránka:
m23mjrq

  • Telefon:
739 322 319
739 322 446
734 173 927

  • E-mail školy:
gymcheb@gymcheb.cz
Novinky
24.05.2017: Vernisáž závěrečných prací VV 6.A,B, 2.E
Srdečně zveme všechny učitele, studenty, rodiče a milovníky umění na vernisáž, která se uskuteční 12. června od 15:00 hodin v UVV.
ESF

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.

TOPlist