Výsledky 1. kola přijímacího řízení
Vydáno dne 02. 05. 2017 (1240 přečtení)

V dalším pokračování článku jsou zveřejněny soubory s konečnými výsledky přijímacího řízení pro uchazeče o studium na Gymnáziu Cheb od 1. 9. 2017.

Dne 23. 5. 2017 byl zveřejněn soubor s výsledky přijímacího řízení uchazečů o studium osmiletého studijního programu po zahrnutí výsledků uchazečů, kteří konali přijímací zkoušky v náhradním termínu.

Výsledky přijímacího řízení pro uchazeče o studium čtyřletého studijního programu.

Výsledky přijímacího řízení pro uchazeče o studium osmiletého studijního programu.

Výsledky přijímacího řízení uchazečů o studium osmiletého studijního programu po zahrnutí výsledků uchazečů, kteří konali přijímací zkoušky v náhradním termínu

Přijaté uchazeče, kterým gratulujeme, a jejich zákonné zástupce upozorňujeme na text v závěru dokumentů, který se týká odevzdávání zápisového lístku a informační schůzky, která se uskuteční ve středu 7. června 2017 od 16 hodin v aule školy.

Nepřijaté uchazeče upozorňujeme na možnost odvolání se proti rozhodnutí ředitele Gymnázia Cheb. Bližší informace jsou uvedeny v zaslaném rozhodnutí o nepřijetí.

( Celý článek | Autor: Žídek Jan | Informační e-mail Vytisknout článek )