Gymnázium Cheb

Export článků
pilotní škola kin-ballu

pilotní škola kin-ballu

OBOROVÝ týden pro 6a, 6B, 2E - informace
Vydáno dne 31. 05. 2017 (411 přečtení)



  NJ -12 FJ - 8 AJ - 65        
               
Krá (UBi) volba 6.B Lor (B106) volba 2.E Sch (B0204) volba
Amchová Gabriela   1 Bublíková Iva   1 Bär Jindřich  
Bečvářová Kateřina   2 Dangová Tra My   2 Burianová Lucie NJ
Bui The Tai   3 Dao Yen Linh studium Německo 3 Cetkovská Dana  
Bui The Vinh NJ 4 Dinh Thi Thuy Linh NJ 4 Do Thanh Tung studium Německo
Bosman Jáchym   5 Filipová Karolína   5 Ferling Pavel  
DoanováKristýna   6 Glazer Jakub NJ 6 Fráňová Markéta  
Dolanský Jiří   7 Hadašová Barbora   7 Hrdličková Vanda FJ
Dostálová Eliška   8 Heger Tomáš   8 Kepková Klementýna  
Dvořáková Šárka   9 Hirtová Daniela   9 Kotalíková Lucie  
Joanidisová Karolína FJ 10 Horská Tereza   10 Kovandová Kateřina  
Komůrková Jana   11 Jedlička Matěj NJ 11 Kushnir Kateryna  
Krbec Václav   12 Khomyn Vitalij   12 Nedvědová Kristýna  
Krutinová Lucie   13 Költöová Anežka   13 Lener Tomáš  
Křížek Tom   14 Kroupa Václav   14 Němečková Anna FJ
Kukučková Markéta FJ 15 Krymus Veronika   15 Nguyen Pham Minh Anh  
Le Ngoc Tuan Anh   16 Kůtek Tomáš   16 Pavelka Ondřej  
Mojžíšová Erica   17 Levová Kamila   17 Pavelková Lucie NJ
Mašková Nela   18 Luu Tran Huy   18 Pažďora Stanislav  
Mocková Eliška   19 Marek Kryštof   19 Princ Jindřich  
Ngo Hong Son   20 Martínek Ondřej NJ 20 Rájková Martina  
Nguyen Vu Anh   21 Mihal Ondřej   21 Rynešová Kateřina FJ
Nguyen Thanh Phong NJ 22 Nguyen Cao Khánh   22 Sauerová Viktorie  
Pham Van Anh FJ 23 Nguyen Thuy Linh NJ 23 Sejáková Petra  
Sanvenero Natálie   24 Novotný Matěj   24 Storm Silwerwood Michelle FJ
Škarda Adam   25 Pátek Matěj   25 Skopový Jan  
Šůsová Kristýna NJ 26 Paulusová Kristýna   26 Tiralová Aneta FJ
Tchaou Fabienne   27 Pham Xuan Trung   27 Vláčil Matyáš  
Tran Trung   28 Švecová Lea   28 Vu Lan Huong  
Vejražková Soňa   29 Tichá Eva NJ 29 Zoufalá Michaela  
Zahrádková Barbora   30 Trinh Kieu Nga NJ      
    31 Tyrpekl Karel        
               
 Skupina 1 - 17 Skupina 2  16/17 Skupina 3 - 16 Skupina 4 -16        
6a 6a 6a 6a        
Amchová Bečvářová Bui The Bosman        
Doanová Dolanský Dostálová Komůrková        
Krbec Krutinová Křížek Le Ngoc        
Mojžíšová Mašková Mocková Ngo Hong        
Nguyen Vu Sanvenero Škarda Tchau        
Tran Trung Vejražková Zahrádková          
6b 6b 6b 6b        
Bublíková Dangová Filipová Hadašová        
Heger Hirtová Horská Khomyn        
Koltoová Kroupa Krymus Kůtek        
Levová Luu Tran  Marek Mihal        
Nguyen Cao Novotný Pátek Paulusová        
Pham Xuan     Tyrpekl        
2e 2e 2e 2e        
Bar Cetkovská Ferling Kepková        
Kotalíková Kovandová Kushnir Nedvědová        
Lener Nguyen Pham Pavelka Pažďora        
Princ Rájková Sauerová Sejáková        
Vu Lan Zoufalá Skopový Vláčil        
               
               
den Jakubíková B205 Hanzalová B0105 Rendlová B207 Slámová   B0205      
po 1 2 3 4      
út 4 1 2 3      
stř 3 4 1 2      
čt 2 3 4 1      
         vždy 1 hod 1,2,3,4 2,1,4,3 3,2,1,4 4,3,2,1      
               


( Celý článek | Autor: Hanzalová Alena | Informační e-mail Vytisknout článek )

Kontakty


  • Adresa:
Gymnázium Cheb, příspěvková organizace
Nerudova 2283/7
350 02 Cheb


  • Datová schránka:
m23mjrq

  • Telefon:
739 322 319
739 322 446
734 173 927

  • E-mail školy:
gymcheb@gymcheb.cz
Novinky
24.05.2017: Vernisáž závěrečných prací VV 6.A,B, 2.E
Srdečně zveme všechny učitele, studenty, rodiče a milovníky umění na vernisáž, která se uskuteční 12. června od 15:00 hodin v UVV.
ESF

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.

TOPlist