16. ročník festivalu uměleckých projektů Chebské dvorky opět s účastí Gymnázia Cheb

Kočvara JaroslavAktuality

V historickém jádru města Chebu – v jeho dvorech, dvorcích, zahradách i uličkách – zahajuje od středy 6. června již 16. ročník uměleckého festivalu Chebské dvorky. Centrum města na zbytek týdne opět ožije výstavami, divadelními představeními, filmovými projekcemi, koncerty a módními přehlídkami.
Od čtvrtka do soboty je pak připraven bohatý program na každém z celkem 21 dvorků. Kompletní náplň (dokonce i s mapkou jednotlivých dvorků) naleznete na internetových stránkách akce.
Nezapomeňte se stavit také na dvorku č. 2 (CENTRÁLNÍ DVOREK v prostoru u kostela Svaté Kláry), kde vystavuje i vybraná skupina studentů (sdružená pod názvem Pátečníci).
Děkuji studentům za jejich aktivitu a tradičně výbornou reprezentaci školy na veřejnosti a jejich vyučujícím výtvarné výchovy za dlouhodobou motivaci a pomoc při přípravě expozic.

Festival se koná za každého počasí, v případě intenzivního deště a větru můžou být některé výstavy a pořady přesunuty do krytých prostor s omezenou kapacitou. Většina akcí je zdarma. Přijďte i vy okusit nezapomenutelnou atmosféru plnou nevšedních zážitků.