AKTUÁLNÍ: Návrat žáků do školy (19. 5. 2021)

Kočvara JaroslavAktuality

Prosím sledujte (žáci i rodiče) nejen web naší školy, ale také systém Bakaláři pro nejaktuálnější informace o návratu žáků a studentů do škol!

19. KVĚTNA 2021

12. KVĚTNA 2021

27. DUBNA 2021:

STARŠÍ INFORMACE:

• 4. ledna 2021 se do škol vrátí POUZE žáci 1. a 2. tříd ZŠ. Na Gymnáziu Cheb se BUDE OPĚT učit DISTANČNĚ 😥!
  • MŠMT kvůli epidemii covidu-19 prodlouží vánoční prázdniny. Místo v úterý 22. prosince půjdou žáci do škol naposledy v pátek 18. prosince.
  • Studenti VYŠŠÍHO GYMNÁZIA nastoupí na ROTAČNÍ formu výuky od 7. 12., to znamená, že
    • od 7. prosince BUDOU ve škole septimy (A, B), 3.E a kvinta A, ostatní třídy (sexty A + B, 2.E, 1.E a kvinta B) DISTANČNÍ FORMOU 💻
    • od 14. prosince to bude naopak – VE ŠKOLE sexty A + B, 2.E, 1.E a kvinta B a „u počítače“ septimy A + B, 3.E a kvinta A
  • Od 30. listopadu začne pro žáky NIŽŠÍHO GYMNÁZIA (primy až kvarty) střídavá PREZENČNÍ výuka 👩‍🏫 s tím, že první týden (30. 11.4. 12.) budou chodit třídy „A“ a další týden třídy „B“ – v tom týdnu (7. 12.11. 12.) budou mít pro změnu „áčáci“ opět výuku DISTANČNÍ.
  • 25. listopadu se KONEČNĚ (a pravděpodobně i rádi 😉) vrátili do lavic MATURANTI 🎓.

O změnách – doufejme k lepšímu – vás budeme informovat TADY i v systému BAKALÁŘI!

Děkujeme a přejeme hlavně pevné zdraví!