Cambridge zkoušky – přihlášky

Rendlová VěraAktuality, Anglický jazyk

Zájemci o zkoušky Cambridge najdou níže návod na přihlášení ke zkouškám Cambridge B2 First a Cambridge C1 Advanced.

•    Termín ústní zkoušky 17.6. 2022
  •    Termín písemné zkoušky 18.6. 2022
  •    Ceny: Cambridge B2 First (FCE) 4550,-, Cambridge C1 Advanced (CAE) 4750,-
  •    Registrace on-line na: www.elec.eu

Nutno na úvodní stránce rolovat dolů, najít tam sekci NAJDI SI TERMÍN ZKOUŠKY, musí se vybrat MÍSTO: Cheb, posléze se rozbalí okno se všemi zkouškami, které se u nás na Gymnáziu budou konat. Zde si vyberou svou úroveň, zaregistrují se a všechny pokyny o zkoušce, termínech a platbě potom dostanou přímo na svůj mail, který při registraci zadají.

• POZOR!!!uzávěrka on-line registrace je tam do 28.4., naši studenti budou mít termínu závěrky dříve, tj. do konce března
  • POZOR!!! – při registraci je nutné vyplnit povinná pole označená červenou hvězdičkou + také nepovinné pole ŠKOLA/ORGANIZACE – zde napsat Gymnázium Cheb
  • POZOR !!! – „dis/PUP“ studenti uvedou tuto skutečnost v poli POŽADAVKY NA SPECIÁLNÍPŘÍSTUP  a budou vše řešit přímo s centrem, kam bude nutné dodat zprávu od PP/lékaře v ČJ a ověřeném AJ překladu)

POZN. Na www stránkách jsou i odkazy a informace k jednotlivým zkouškám včetně vzorových testů.