Další sportovní úspěch žáků Gymnázia Cheb

Jan ŽídekAktuality, Tělesná výchova

Ve středu 28. 3. 2018 se v Karlových Varech konalo krajské kolo silového víceboje žáků středních škol. Družstvo Gymnázia Cheb v silné konkurenci obsadilo 3. místo.

Štěpán Tichý, Vu Minh Quan, Philip Tran, Vu Nguyen Ngoc Hieu a Jan Novotný (všichni žáci 5. A) soutěžili ve čtyřech disciplínách – shyby a vznosy na hrazdě, tlaky s činkou (bech-press) a trojskok. Chlapci jeli na krajské finále s ambicemi na vítězství a postup do celostátního kola. Konkurence však byla silnější. Od druhého místa naše družstvo dělily pouhé čtyři body.

Naši „siláci“ však nemusí být rozčarování (jak je patrné z fotky), neboť třetí místo je vynikající. Navíc naše družstvo mělo nejnižší věkový průměr, což dává naději na další úspěchy v příštích letech. Děkujeme za reprezentaci školy.