Den otevřených dveří 3. 12. 2019 – první termín

Jan ŽídekAktuality

V úterý 3. 12. 2019 proběhl Den otevřených dveří na Gymnáziu Cheb. Po úvodních informacích od vedení školy, které se týkaly školy a přijímacího řízení, měli účastníci  možnost účastnit se krátkého programu ve školním planetáriu a prohlédnout si vybavení odborných učeben přírodovědných předmětů.

Celkem se zúčastnilo prvního termínu této akce 33 potencionálních uchazečů o studium osmiletého cyklu studia a 11 možných uchazečů o studium na Gymnáziu Cheb z řad žáků 9. tříd.

Včetně jejich rodčů a dalších příbuzných navštívilo školu celkem přibližně 80 lidí.

Fotografie z 3. 12. 2019 můžete nalézt pod článkem nebo zde.

Děkujeme všem návštěvníkům za účast a všem učitelům a žákům Gymnázia Cheb za vzorné zajištění této akce.

V případě, že někteří žáci nebo jejich rodiče nestihli nebo promeškali první termín Dne otevřených dveří,  mají možnost navštivit školu 4. 2. 2020 od 16 hodin, kdy proběhne druhý a poslední Den otevřených dveří na Gymnáziu Cheb.