Informace k přípravným kurzům k přijímacím zkouškám na Gymnáziu Cheb

Jan ŽídekAktuality

Gymnázium Cheb pro zájemce o studium pořádá každoročně (v únoru a březnu) sobotní přípravné kurzy na přijímací zkoušky. Z výsledků je patrné, že uchazečům výrazně pomáhá k tomu, aby se na naši školu dostali. V tomto článku se o kurzech dozvíte více…

• V pátek 12. února byl zájemcům / zákonným zástupcům zaslán informační email s podrobnostmi ke kurzům, které začnou už 20. února.
  • V pátek 19. února od 15:00 a 15:15 hodin (zájemci z 5. tříd) / 15:30 a 15:45 hodin (zájemci z 9. tříd) se můžete připojit na zkušební krátkou videokonferenci (odkaz na ni naleznete ve zmiňovaném emailu).
  • Všem přihlášeným uchazečům byl zřízen na dobu průběhu přípravných kurzů školní g-mailový účet pod Gymnáziem Cheb.

Těšíme se na Vás v pátek 19. 2. na zkušební videokonferenci a v sobotu 20. 2. už na online přípravných kurzech!

V případě potíží mne neváhejte kontaktovat.

Mgr. Jan Žídek, zástupce ředitele Gymnázia Cheb