Ježíšek bude mít určitě radost aneb naše sliby nejsou žádné chyby!

Jitka JoanidisováAktuality

Minulý týden jsme slíbili, že se na webu školy objeví záznamy vystoupení, která měla být součástí letošní vánoční akademie. Dnes už slib není slibem, ale realitou. Stačí kliknout na odkaz a jen se dívat…

Ježíšek určitě ocení všechny, kteří se do této akce s nadšením pustili a připravili pro něj i pro vás tato čtyři vánoční překvapení.

Can You Feel The Love Tonight – houslové duo Filip Bruckner (3. A) – paní Marie Opekarová, klavír Anna Nováková (4. E)

Půlnoční klavír Šárka Oreská, zpěv: skupina ruštinářů paní Michaely Jakubíkové

Adeste Fideless jazzově laděnou hudební aranží Oty Bosmana se pod vedením kapelníka a sbormistra Pavla Martínka zdárně popasovali Magdalena Branžovská (violoncello), Radek Hána (housle), Radim Pluhař (el. kytara), Damián Velek (trubka), Jakub Vojíř (perkuse), Réka Šuba (altová flétna), Ema Bosmanová (klavír) a smíšený sbor angličtinářů paní Michaely Jakubíkové a francouzštinářů paní Jitky Joanidisová z 3. A a 6. A.

Co je toho příčinou? – tradiční kantorské zpívání pod taktovkou paní Dity Lorencové

Velké díky patří nejen hudebníkům, sbormistrům, kapelníkům, zpěvákům, ale rovněž i technické podpoře. Zvukový záznam kantorského zpívání provedl pan Jakub Holota, kamera, střih, mix, fotografie, titulky, finální zpracování ostatních projektů jsou v režii Lucky Jakubíkové 4. A (Půlnoční a Adeste Fideles), Vítka Matouška 3. A (Co je toho příčinou? a Can You Feel The Love Tonight) a Libora Rytíře 3. A (fotky a zvukový záznam Can You Feel The Love Tonight).

Budeme věřit, že příští vánoční akademie už proběhne zase ŽIVĚ v naší aule! Těšíme se a přejeme veselé Vánoce a šťastný nový rok 2022!