Atletická doba bronzová

Tůmová MichaelaAktuality, Tělesná výchova

Naši žáci z nižšího gymnázia, z tercií a kvart, se probojovali do krajského kola atletických soutěží Poháru rozhlasu, který se konal 31. května v Sokolově.

Děvčata bojovala od začátku závodů až do zdárného konce. V každé disciplíně se každá z nich snažila o nejlepší výsledek. Naše děvčata se tak umístila na překrásném 3. místě, přičemž na 2. místo ztratily pouhý 1 bod… 🙁

V celkovém hodnocení závodů se do nejlepší desítky dostaly 3 naše děvčata. Se ziskem 1605 bodů se Adéla Králová umístila na krásném 2. místě. Se ziskem 939 bodů obsadila Zuzana Krutinová 7. místo a se ziskem 645 bodů obsadila 10. místo Antonie Plavcová. 🙂

Naši chlapci měli též bojovného ducha. Snažili se ze všech sil o nejlepší výsledky, které jim přinesly též 3. místo. Do nejlepší desítky všech závodníků se dostal Jan Jecha, který se umístil na 3. místě se ziskem 1510 bodů a na 7. místě se umístil Mai Phan Anh se ziskem 1117 bodů.

Naši žáci tak vybojovali, pro naší školu, dvě bronzové medaile. 🙂

Horní řada (zleva): Olga Meiserová, Zuzana Horáčková, Zuzana Krutinová, Petra Zikmundová, p. Tůmová
Dolní řada (zleva): Kateřina Matoušková, Adéla Králová, Kristina Kůtková, Antonie Plavcová

Horní řada (zleva): Petr Špreňar, Le Duc Thang, Mai Phan Anh, p. Kůtek, Vítek Slanina, Evangelos Tsolakidis
Dolní řada (zleva): Jan Jecha, Matěj Hoffman, Tomáš Halbich