Piškvorkové grandfinále

Josef KnotAktuality, Matematika

Žáci Gymnázia Cheb se probojovali přes okresní a krajské kolo soutěže v piškvorkách do česko-slovenského grandfinále v Brně. Tým Rohlík ve složení Andrea Fryšová, Barbora Doubravová, Mirka Plevná, Jakub Kopecký a Dang Quang Huy bojoval statečně a umístil se na 23. místě. Myslím si, že si žáci odnesli nové zkušenosti a také zjistili, že i tak jednoduchá hra jako jsou piškvorky, může dát člověku dost zabrat. Pro piškvorky platí to stejné jako pro všechny ostatní sporty a soutěže, pokud v nich chce být člověk dobrý, musí se pilně připravovat a trénovat. Naši žáci byli jedni z nejmladších účastníků finále a pokud budou trénovat, tak se jim příští rok bude jistě dařit ještě víc.

Děkuji týmu Rohlík za reprezentaci naší školy v Brně a přeji další úspěchy nejen v piškvorkách.

Josef Knot