Slavnostní zahájení školního roku 2022/2023

Jan ŽídekAktuality

V sále Ekonomické fakulty Západočeské univerzity v Chebu proběhlo slavnostní zahájení nového školního roku.

V jeho průběhu byli vydnoceni nejúspěšnější reprezentanti Gymnázia Cheb v přírodovědných, humanitních, sportovních a matematických soutěžích, které proběhly ve školním roce 2021/2022.

Jednorázovým finančním stipendiem byli oceněni žáci, kteří se v jednotlivých kategoriích umístili do 10. místa.

Na celkové pořadí v kategoriích nižší gymnázium (NG), vyšší gymnázium (VG), přírodovědné a matematické soutěže, humanitní, sportovní a matematické soutěže se můžete podívat v tomto souboru.

Ještě jednou děkujeme všem žáků, kteří v uplynulém školním roce reprezentovali Gymnázium Cheb a přejeme jim hodně úspěchů také v tomto školním roce.