SOČ 2019/2020

Kočvara JaroslavAktuality, Biologie, Chemie

V letošním školním roce se většina předmětových a sportovních soutěží v důsledku pandemie koronaviru zrušila. Výjimku mezi soutěžemi tvořila Středoškolská odborná činnost, která v letošním roce proběhla v online podobě. Soutěžící z Gymnázia Cheb,  Gymnázia a OA v Mariánských Lázních, Gymnázia Karlovy Vary a Střední průmyslové školy v Ostrově předložili práce napříč obory SOČ. Letošní práce byly hodnoceny jako vysoce kvalitní a velká část z nich se „utká“ v celostátním online kole, které proběhne v červnu.
Za Gymnázium Cheb vybojovala 2. místo v oboru Zdravotnictví Laura Germičová. Jménem školy jí děkujeme za účast a reprezentaci v rámci letošního ročníku Středoškolské odborné činnosti.
Dovolte také poděkování všem členům odborných online komisí, kteří museli pracovat ve ztížených a časově napjatých podmínkách – z Gymnázia Cheb to byly kolegyně Mgr. Libuše Čamrová, Mgr. Lenka Gladavská, D.E.A., Mgr. Zuzana Habětínková a Mgr. Karla Šmejkalová.  V neposlední řadě zaslouží velký dík také krajský garant SOČ Karlovarského kraje PhDr. Jakub Formánek, který zvládl přípravu a organizaci krajského kolaSOČ i v mimořádně ztížených podmínkách na jedničku.