Studijně poznávací zájezd do Velké Británie 2023

Rendlová VěraAktuality, Anglický jazyk

Studijně-poznávací zájezd do Velké Británie je plánován v termínu 23.6 do 29.6 2023. . Zájezd je určen pro studenty kvart až septim a 1. – 3. ročníků.

V současné době je kapacita zájezdu naplněna. Pokud se po podání závazných přihlášek místa uvolní, budou přijati další zájemci.

Cena zájezdu je 10 690 Kč. Program zájezdu a služby, které jsou zahrnuty včetně informací o rozsahu pojištění a storno poplatků, naleznete ke stažení zde:  Program zájezdu

Důležité informace pro studenty, kteří potřebují vízum pro vstup do Velké Británie.

Státní příslušníci Vietnamu, Ukrajiny a Ruska potřebují víza, pokud nemají český pas. Kartička trvalého pobytu bohužel nestačí. Je to vcelku časově náročný a drahý proces (trvá to minimálně 3 měsíce a stojí 100 GBP). Pokud vízum nedostanou, platí normálně storno zájezdu (pojišťovna hradí pouze storno pro nemoc nebo úmrtí v rodině). Podle informace CK za jaro dostalo ze studentů vízum přibližně 10%. Pokud se dotyční studenti rozhodnou o vízum žádat, budou  potřebovat adresu pobytu v UK – tu  poskytne CK. Jinak den vstupu do Anglie je potřeba dát ten den, kdy budete odjíždět z Chebu.

Více informací ke stažení zde: Visa applications – new additional process a ZÁKLADNÍ INFO – STANDARD VISITOR VISA.