Stupně vítězů pro sportovce z Gymnázia Cheb

Jan ŽídekAktuality, Tělesná výchova

Gymnázium Cheb skončilo na 3. místě v dlouhodobé soutěži středních škol Karlovarského kraje, kterou vyhodnocuje Krajská rada Asociace školních sportovních klubů ČR Karlovy Vary (KR AŠSK KV).

V rámci této soutěže byly za školní rok 2018/2019 oceněny (převedeny na body) výsledky jednotlivých škol ve sportovních soutěžích vyhlašovaných MŠMT a KR AŠSK KV.

Ředitel školy RNDr. Ing. Jaroslav Kočvara převzal z rukou radního pro školství v Karlovarském kraji Ing. Jaroslav Bradáče a předsedy KR AŠSK KV B. Adamce pohár na ocěnění nejúspěšnějších žáků a škol Karlovarského kraje, které se konalo v pondělí 14. 10. 2019 v Karlových Varech.

Poděkování za tento úspěch patří všem žákům vyššího gymnázia, kteří v uplynulém školním roce reprezentovali naší školu ve sportovních soutěžích a učitelům tělesné výchovy, kteří je na tyto soutěže připravovali.