Úspěšná hudební vystoupení našich žáků na koncertu v Oelsnitz

Jan ŽídekAktuality, Hudební výchova

Na půdě spřáteleného gymnázia v Oelsnitz se ve stejném sále, ve kterém se konala soutěž hudebních souborů ve dnech 9. a 10.3.2019,  uskutečnil  ve středu 27.3. 2019 rockový koncert žáků Julien Mosen gymnázia a žáků Gymnázia Cheb. Z naší školy se zúčastnil soubor Jang Band a nadějná zpěvačka z 5. A Kristina Kůtková. Ta sklidila velké ovace za zpěv 4 skladeb, z nichž jedna byla v německém jazyce. Také Jazzband, který vystupoval v úvodu koncertu, se velmi líbil. Naši žáci měli podporu v děvčatech z Gymnázia Cheb, která se pod patronací prof. Stracha zúčastnila výměnného pobytu v Oelsnitz. Zvláštností tohoto koncertu bylo, že ho organizovali žáci tamního gymnázia sami.

Děkujeme všem žákům, kteří zastupovali naši školu, za předvedené výkony a reprezentaci Gymnázia Cheb.