Úspěšní logici jedou do Míčovny

Zdenka ZikmundováAktuality, Matematika

V pátek 1.11.2019 se v Krajské knihovně v Karlových Varech uskutečnilo krajské kolo Logické olympiády.

V kategorii B – 2. stupeň ZŠ a NG – jsme měli 7 zástupců a slavili jsme velký úspěch. Do celostátního kola mohli postoupit první tři z krajského kola. Miroslavě Plevné ze 4.A se podařilo získat 3. místo a Quang Huy Dang ze 3.B dokonce zvítězil. Oba se tak zúčastní celostátního finále Logické olympiády, které se uskuteční v pondělí 25.11.2019 v Míčovně Pražského hradu.

Pořadí dalších našich soutěžících v kat. B: Gillarová Laura – 7. místo, Plevná Veronika – 8. místo, Zikmund Tomáš – 11. místo, Khynych Alfred – 28. místo, Le Hoang Anh Quan – 31. místo.

V kategorii C – SŠ a VG – postoupilo do krajského kola 9 našich studentů. Bohužel prázdninový termín krajského kola nedovolil třem z nich se zúčastnit. V této kategorii postupovali do celostátního kola také 3 nejlepší. Nikomu z našich se to nepodařilo, ale v krajské konkurenci se neztratili.

Pořadí našich soutěžících v kat.C: Jamelský ondřej – 6.místo, Kubátová Markéta – 8. místo, Le Hoang Hoa Mai – 16. místo, Štréblová Anna – 26. místo, Zikmundová Petra a Kantor Vojtěch – 30. místo.

Děkujeme vedení školy a panu Holotovi za zajištění dopravy soutěžících do K. Varů.

Všem účastníkům děkujeme za příkladnou reprezentaci školy a postupujícím budeme držet palce v celostátním finále.

Již teď se těšíme na další ročník.