Úspěšný pátek třináctého 😜👍

Michal FlaksaAktuality, Tělesná výchova

V pátek 13. května se v Mariánských Lázních uskutečnilo okresní kolo atletické soutěže školních družstev Pohár rozhlasu.

Skutečnost, že je tento den považován za smolný, se podařilo vyvrátit oběma našim týmům.

Družstvo dívek ve složení Barbora Doubravová, Nina Peterková, Victoria Maierová, Jana Mecnerová, Tereza Žaludová, Kateřina Čadová, Veronika Vaňkátová, Alžběta Tichá vybojovalo první místo s postupem do krajského finále 🥇…

…stejně jako družstvo chlapců 🥇 ve složení

Martin Aust, David Vojíř, Jakub Frouz, Zdeněk Matoušek, Štěpán Němeček, Benedikt Patočka, Tomáš Petrikovič a Vojtěch Tomčany.

Naši reprezentanti úspěšně poměřili své síly s ostatními v disciplínách

• běh na 60 m,
  • běh na 800 m dívky,
  • běh na 1500 m chlapci,
  • skok daleký,
  • skok vysoký,
  • vrh koulí
  • a ve štafetách 4 x 60 m, kterými vyvrcholil soutěžní den.

Oběma týmům patří velká gratulace. Děkujeme za ukázkovou reprezentaci školy a budeme držet palce v krajském finále, které se bude konat 24. 5. v Sokolově.

Michal Flaksa