Veronika Plevná byla oceněná Karlovarským krajem

Jan ŽídekAktuality

Ve středu 2. 11. 2022 se v klášteře v Teplé uskutečnilo slavnostní ocenění nejúspěšnějších žáků základních a středních škol Karlovarského kraje. Žáci základních škol včetně uměleckých a žáci středních škol byli nominováni za své výsledky v předmětových, sportovních, uměleckých a odborných soutěžích, ve kterých se ve školním roce 2021/2022 umístili na prvních třech místech v republikovém finále.

Z Gymnázia Cheb se to podařilo žákyni 7.A  Veronice Plevné, která se umístila v soutěži Matematický klokan v kategorii Junior mezi prvními 17 nejúspěšnějšími řešiteli, z nichž všichni získali plný počet 120 bodů.

Veronika tak mohla převzít ocenění za tento svůj úspěch z rukou radního pro školství Karlovarského kraje pana Mgr. Jindřicha Čermáka a paní vedoucí odboru školství, mládeže a tělovýchovy Mgr. Moniky Havlové.

Veronice gratulujeme, děkujeme za reprezentaci školy a přejeme hodně obdobných úspěchů také v probíhajícím školním roce.