Vítězství žáků Gymnázia Cheb v krajském kole florbalové soutěže

Jan ŽídekAktuality, Tělesná výchova

Ve středu 1. 2. 2023 se v hale míčových sportů v Karlových Varech uskutečnilo krajské finále soutěže středních škol SUBTERRA CUP, kterou pořádá Český florbalová unie.

Družstvo chlapců z naší školy podalo vynikající výkon a vítězstvím v tomto kole si vybojovalo účast na republikovém finále, které se uskuteční 22. března v Praze.

Gymnázium Cheb reprezentovali Jakub Havránek, Vojtěch Hůda, Lukáš Kesl, Daniel Kubík, Karel Ngo Phuc Anh, Ondřej Svoboda, Tomáš Peták, Damian Velek a Jakub Vojíř.

Úspěšné vystoupení kluků na turnaji podtrhla nominace Vojty Hůdy do „all-star“ týmu turnaje.

Děkujeme všem jmenovaným hráčům za příkladnou reprezentaci školy a přejeme hodně si v republikovém finále.

Poděkování za přípravu patří také všem florbalovým a hokejovým trenérům, kteří kluky vedou ve svých klubech.