Vyhodnocení nejúspěšnějších sportovců Gymnázia Cheb za školní rok 2021/2022

Jan ŽídekAktuality, Tělesná výchova

Ve středu 15. 6. 2022 se v obřadní síni Městského úřadu v Chebu uskutečnilo slavnostní předávání ocenění nejúspěšnějším reprezentantům chebských základních a středních škol ve školních sportovních soutěžích. Akci pořádala Okresní rada Asociace školních sportovních klubů ČŘ Cheb (OR AŠSK Cheb) ve spolupráci s městem Cheb a jednotlivými školami.

Z Gymnázia Cheb byli vyhodnoceni za nižší gymnázium Kateřina Čadová (z 3. A) a Jan Zůna (z 3. B) a za vyšší gymnázium Tereza Speierlová (z 3. E) a Daniel Kubík (ze 7. A), kteří z rukou starosty města Chebu pana Antonína Jalovce a předsedy OR AŠSK Cheb Jana Žídka převzali diplomy, plakety a dary, které věnovaly SRPGCh Gymnázia Cheb a město Cheb.

V průběhu vyhodnocení měli žáci a učitelé možnost slyšet školní orchestr Gymnázia Cheb Jang Band.

Celkem bylo oceněno 26 nejúspěšnějších sportovců z desti chebských  základních a středních škol.

Nejúspěšnějším sportovcům z Gymnázia Cheb gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.