Nejlepší chemici v Karlovarském kraji jsou z Gymnázia Cheb!

Zuzana HabětínkováAktuality, Chemie

Naše škola je již tradičně hostitelem okresního kola a krajských kol chemické olympiády. Letošní rok byl pro naše studenty velmi úspěšný, dosáhli jsme nejlepších výsledků ve všech kategoriích.

Posuďte sami:

Kategorie D  (ZŠ a odpovídající ročníky gymnázia)

Krajské kolo: 29.3.2022

Postoupilo 5 studentů, umístění v první desítce:

1. místo získala Barbora Doubravová 4.A

2. místo Elena Melichar 4.B

6. místo Postl Daniel B

Kategorie C (1. a 2. ročník + kvinty, sexty, účastnit se mohou i mladší studenti)

Krajské kolo: 7.4.2022

Postoupili 4 studenti, všichni se v konkurenci 16 soutěžících umístili v první pětce a nepustili ani jedno medailové místo.

1. místo získal Daniel Theiss 5.A

2. místo Plevná Miroslava 6.A

3. místo Réka Šuba 6.A

5. místo Adéla Austová 6.B

Kategorie B (2. a 3. ročník + sexty,  septimy, účastnit se mohou i mladší studenti)

Krajské kolo: 20.4.2022

Postoupili 4 studenti, jedna studentka se bohužel pro nemoc nemohla soutěže zúčastnit. Všichni se v konkurenci 15 soutěžících opět umístili v první pětce.

1. místo získal Daniel Theiss 5.A

4. místo Le Phuong Uyen 7.A

5. místo Jan Marjánek 3.E

Všem účastníkům chemické olympiády, kteří se soutěže zúčastnili, děkuji za spoustu času a úsilí, které věnovali přípravě na tuto náročnou soutěž. Ať vás chemie dál baví a přináší vám spoustu badatelské radosti.

Za předmětovou komisi chemie
Zuzana Habětínková