Kde udělali blaničtí soudruzi chybu?

Lenka TěžkáAktuality, Dějepis a latina

Poví vám to Anežka Česká, ta má na rozdíl od svého prastrýčka Václava paměť vynikající. Vysvětlí jemu i vám, co se stalo před 80, 50 a 30 lety, a pozve si na pomoc protagonisty tehdejších událostí. Patroni českého státu vás provedou osudovými okamžiky minulého století, kdy bylo českému národu nejhůř, ale blaničtí rytíři zaspali. Naštěstí tu byli studenti!
Pokud vám představení bude připadat absurdní… Povedzte, čo vy si predstavujete pod takým slovom absurdné?

Komponovaný pořad připravili žáci Gymnázia Cheb. V aule gymnázia bude předveden třikrát –

ve čtvrtek 14. 11. 2019 od 8.00 pro žáky tercií, kvarty B, kvint, první E a druhé E,
ve čtvrtek 14. 11. 2019 od 10.55 pro žáky sext, septim, oktáv, třetí E a kvarty A,
v pátek 15. 11. 2019 od 16.30 pro veřejnost.

Délka představení 90 minut.