Nejúspěšnější žáci Gymnázia Cheb při reprezentaci v předmětových a sportovních soutěžích ve školním roce 2019/2020 převzali z rukou ředitele školy finanční ocenění

Jan ŽídekAktuality, Uncategorized

Netradiční formou proběhlo vyhlášení nejúspěšnějších reprezentantů Gymnázia Cheb v předmětových a sportovních soutěží. Vzhledem k epidemiologické situaci a doporučení MŠMT se neuskutečnilo tradiční slavnostní zahájení školního roku, při kterém jsou oceňovány úspěchy žáků v soutěžích v předcházejícím školním roce.

Nejlepší tří žáci  v kategoriích humanitních soutěží, přírodovědných a matematických soutěží, sportovních soutěží převzali 1. 9. 2020 z rukou ředitele školy finanční ocenění před spolužáky ve svých třídách. Finanční částku na ocenění nejúspěšnějších žáků školy poskytlo Sdružení rodičů a přátel Gymnázia Cheb. Bylo oceněno také nejúspěšnějších pět žáků v kategorii matematických soutěží. Vyhlašování ceny bývalé oblíbené profesorky Aleny Dvořákové iniciovali bývalí žáci Gymnázia Cheb, kteří také věnovali finance na ocenění matematických úspěchů žáků školy.

Další úspěchy žáků ocenili třídní učitelé při třídnických hodinách.

Pořadí žáků v jednotlivých kategoriích (jednotlivé listy) najdete v tomto souboru.

Chtěli bychom zvlášť ocenit největší úspěch žáka Gymnázia Cheb v minulém období.

Lukáš Pulec, žák bývalé 8.A, již potřetí postoupil do mezinárodního kola geografické olympiády. Letos se mu podařilo skončit v bronzovém pásmu.

Lukášovi gratulujeme a stejně jako všem ostatním žákům, kteří reprezentovali Gymnázium Cheb ve školních předmětových a sportovních soutěžích v uplynulém školní roce, děkujeme.

Jan Žídek, zástupce ředitele školy