Rozpis studentů u maturitní zkoušky

 

Gymnázium Cheb, příspěvková organizace

 

Třída: 4.E - čtvrtá E (rok nástupu 2014)

Termín: pondělí 21. 5. 2018 dopoledne

Předseda: Mgr. Ing. Petra Karchňáková

Místopředseda: Mgr. Milan Kůtek

Třídní: Mgr. Hedvika Millionová

Místnost: B205 - B205

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:50

Denní porada vyučujících: 12:05

Slavnostní ukončení: pátek 25. 5. 2018 12:00

Závěrečná porada vyučujících: pátek 25. 5. 2018 13:00

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Dějepis     Mgr. Lenka Těžká / PhDr. Jakub Formánek /

 

Zuzana Rybařová

8:00

8:15

 

 

Tereza Svatková

8:15

8:30

 

 

Jana Danihelková

8:30

8:45

 

pr.- Základy společenských věd     Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Jan Žídek /

 

Kateřina Sartono

8:45

9:00

 

 

Zuzana Rybařová

9:00

9:15

 

 

Tereza Svatková

9:15

9:30

 

 

Jana Danihelková

9:30

9:45

 

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Daniela Černá /

 

Kateřina Sartono

9:45

10:05

 

 

Zuzana Rybařová

10:05

10:25

 

 

Tereza Svatková

10:25

10:45

 

 

Jana Danihelková

10:45

11:05

 

 

My Linh Vu

11:05

11:25

 

pr.- Biologie     Mgr. Hedvika Millionová / Mgr. Radka Králová /

 

Kateřina Sartono

11:25

11:40

 

 

 

Třída: 4.E - čtvrtá E (rok nástupu 2014)

Termín: úterý 22. 5. 2018 dopoledne

Předseda: Mgr. Ing. Petra Karchňáková

Místopředseda: Mgr. Milan Kůtek

Třídní: Mgr. Hedvika Millionová

Místnost: B205 - B205

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:50

Denní porada vyučujících: 12:25

Slavnostní ukončení: pátek 25. 5. 2018 12:00

Závěrečná porada vyučujících: pátek 25. 5. 2018 13:00

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Estetická výchova - výtvarná     Mgr. Lenka Štorková / Mgr. Daniela Černá /

 

Dieu Linh Pham

7:45

8:00

 

pr.- Biologie     Mgr. Hedvika Millionová / Mgr. Radka Králová /

 

Martina Jakschová

8:00

8:15

 

 

Dominika Berglová

8:15

8:30

 

pr.- Anglický jazyk     Mgr. et Mgr. Jan Havel / Mgr. Andrea Straková /

 

My Hanh Vu

8:30

8:45

 

 

Dieu Linh Pham

8:45

9:00

 

sp.- Anglický jazyk     Mgr. Alena Hanzalová / Mgr. Romana Slámová /

 

Martina Jakschová

9:00

9:20

 

 

Dominika Berglová

9:20

9:40

 

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Daniela Černá /

 

My Hanh Vu

9:40

10:00

 

 

Dieu Linh Pham

10:00

10:20

 

 

Martina Jakschová

10:20

10:40

 

 

Dominika Berglová

10:40

11:00

 

ob.- Estetická výchova - výtvarná     Mgr. Lenka Štorková / Mgr. Daniela Černá /

 

Dieu Linh Pham

11:05

11:20

 

pr.- Základy společenských věd     Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Jan Žídek /

 

Martina Jakschová

11:20

11:35

 

pr.- Chemie     Mgr. Zuzana Habětínková / Mgr. Hedvika Millionová /

 

Dominika Berglová

11:35

11:50

 

pr.- Německý jazyk     Mgr. Dagmar Janatová / Mgr. Jaroslav Strach /

 

My Hanh Vu

11:50

12:05

 

 

 

Třída: 4.E - čtvrtá E (rok nástupu 2014)

Termín: úterý 22. 5. 2018 odpoledne

Předseda: Mgr. Ing. Petra Karchňáková

Místopředseda: Mgr. Milan Kůtek

Třídní: Mgr. Hedvika Millionová

Místnost: B205 - B205

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:50

Denní porada vyučujících: 16:30

Slavnostní ukončení: pátek 25. 5. 2018 12:00

Závěrečná porada vyučujících: pátek 25. 5. 2018 13:00

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Chemie     Mgr. Zuzana Habětínková / Mgr. Hedvika Millionová /

 

Xuan Toan Dinh

13:30

13:45

 

 

Kristýna Kohoutová

13:41

14:00

 

 

Veronika Švarcová

14:00

14:15

 

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Daniela Černá /

 

Xuan Toan Dinh

14:15

14:35

 

 

Kristýna Kohoutová

14:35

15:00

 

 

Veronika Švarcová

15:00

15:20

 

pr.- Anglický jazyk     Mgr. Alena Hanzalová / Mgr. Romana Slámová /

 

Xuan Toan Dinh

15:20

15:35

 

pr.- Biologie     Mgr. Hedvika Millionová / Mgr. Radka Králová /

 

Kristýna Kohoutová

15:36

15:55

 

 

Veronika Švarcová

15:55

16:10

 

 

 

Třída: 4.E - čtvrtá E (rok nástupu 2014)

Termín: středa 23. 5. 2018 dopoledne

Předseda: Mgr. Ing. Petra Karchňáková

Místopředseda: Mgr. Milan Kůtek

Třídní: Mgr. Hedvika Millionová

Místnost: B205 - B205

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:50

Denní porada vyučujících: 12:20

Slavnostní ukončení: pátek 25. 5. 2018 12:00

Závěrečná porada vyučujících: pátek 25. 5. 2018 13:00

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Anglický jazyk     Mgr. et Mgr. Jan Havel / Mgr. Andrea Straková /

 

Marie Anna Valíčková

7:40

8:00

 

 

Petr Soldán

8:00

8:20

 

 

Anna Volková

8:20

8:40

 

pr.- Český jazyk a literatura     Mgr. Alexej Kokorev / Mgr. Jaroslav Strach /

 

Marie Anna Valíčková

8:40

8:55

 

pr.- Základy společenských věd     Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Jan Žídek /

 

Petr Soldán

8:55

9:10

 

 

Jana Vančurová

9:10

9:25

 

 

Anna Volková

9:25

9:40

 

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Daniela Černá /

 

Marie Anna Valíčková

9:40

10:00

 

 

Petr Soldán

10:00

10:20

 

 

Jana Vančurová

10:20

10:40

 

 

Anna Volková

10:40

11:00

 

pr.- Dějepis     Mgr. Lenka Těžká / PhDr. Jakub Formánek /

 

Marie Anna Valíčková

11:00

11:15

 

 

Petr Soldán

11:15

11:30

 

pr.- Anglický jazyk     Mgr. et Mgr. Jan Havel / Mgr. Andrea Straková /

 

Jana Vančurová

11:30

11:45

 

pr.- Estetická výchova - hudební     Mgr. Dita Lorencová / Mgr. Marie Opekarová /

 

Anna Volková

11:45

12:00

 

 

 

Třída: 4.E - čtvrtá E (rok nástupu 2014)

Termín: čtvrtek 24. 5. 2018 dopoledne

Předseda: Mgr. Ing. Petra Karchňáková

Místopředseda: Mgr. Milan Kůtek

Třídní: Mgr. Hedvika Millionová

Místnost: B205 - B205

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:50

Denní porada vyučujících: 12:10

Slavnostní ukončení: pátek 25. 5. 2018 12:00

Závěrečná porada vyučujících: pátek 25. 5. 2018 13:00

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Biologie     Mgr. Hedvika Millionová / Mgr. Radka Králová /

 

Tereza Fischerová

7:30

7:45

 

 

Jakub Lojka

7:45

8:00

 

 

Kieu Anh Nguyen

8:00

8:15

 

 

Khánh Linh Nguyen

8:15

8:30

 

 

Philip Šefl

8:30

8:45

 

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Daniela Černá /

 

Tereza Fischerová

8:45

9:05

 

 

Jakub Lojka

9:05

9:25

 

 

Kieu Anh Nguyen

9:25

9:45

 

 

Khánh Linh Nguyen

9:45

10:05

 

 

Philip Šefl

10:05

10:25

 

pr.- Chemie     Mgr. Zuzana Habětínková / Mgr. Hedvika Millionová /

 

Tereza Fischerová

10:25

10:40

 

 

Jakub Lojka

10:40

10:55

 

 

Kieu Anh Nguyen

10:55

11:10

 

 

Khánh Linh Nguyen

11:10

11:25

 

 

Philip Šefl

11:25

11:40

 

 

 

Třída: 4.E - čtvrtá E (rok nástupu 2014)

Termín: pátek 25. 5. 2018 dopoledne

Předseda: Mgr. Ing. Petra Karchňáková

Místopředseda: Mgr. Milan Kůtek

Třídní: Mgr. Hedvika Millionová

Místnost: B205 - B205

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:50

Denní porada vyučujících: 11:35

Slavnostní ukončení: pátek 25. 5. 2018 12:00

Závěrečná porada vyučujících: pátek 25. 5. 2018 13:00

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Geografie     Mgr. Antonín Jalovec / Mgr. Pavla Jalovcová /

 

Jan Krátký

7:30

7:45

 

pr.- Fyzika     Vítězslav Kubín / Mgr. Roman Úlovec /

 

David Rendl

7:30

8:00

 

pr.- Anglický jazyk     Mgr. Alena Hanzalová / Mgr. Romana Slámová /

 

Tomáš Altman

8:00

8:15

 

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Daniela Černá /

 

Lukáš Varga

8:15

8:35

 

 

Jan Krátký

8:35

8:55

 

 

David Rendl

8:35

9:15

 

 

Tomáš Altman

9:15

9:35

 

 

Pavel Dulovec

9:35

9:55

 

pr.- Matematika     Petr Brož / Vítězslav Kubín /

 

Jan Krátký

10:15

10:30

 

 

David Rendl

10:15

10:45

 

 

Tomáš Altman

10:45

11:00

 

 

Lukáš Varga

11:00

11:15

 

 

 

Třída: 8.A - oktáva A (rok nástupu 2010)

Termín: pondělí 21. 5. 2018 dopoledne

Předseda: Mgr. Dana Jirková

Místopředseda: Mgr. Roman Úlovec

Třídní: Mgr. Antonín Jalovec

Místnost: B202 - B202

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:50

Denní porada vyučujících: 12:10

Slavnostní ukončení: pátek 25. 5. 2018 12:20

Závěrečná porada vyučujících: pátek 25. 5. 2018 13:00

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Biologie     Mgr. Radka Králová / Mgr. Lenka Šauerová /

 

Kristýna Kubicová

8:00

8:15

 

 

Barbora Petránková

8:15

8:30

 

pr.- Biologie     Mgr. Hedvika Millionová / Mgr. Radka Králová /

 

Lenka Hrudníková

8:30

8:45

 

 

Klára Šebetková

8:46

9:05

 

pr.- Chemie     Mgr. Zuzana Habětínková / Mgr. Karla Šmejkalová /

 

Kristýna Kubicová

9:05

9:20

 

 

Barbora Petránková

9:20

9:35

 

 

Lenka Hrudníková

9:35

9:50

 

 

Klára Šebetková

9:51

10:10

 

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Lenka Těžká / Olga Vykysalá /

 

Kristýna Kubicová

10:10

10:30

 

 

Barbora Petránková

10:30

10:50

 

 

Lenka Hrudníková

10:50

11:10

 

 

Klára Šebetková

11:10

11:35

 

 

 

Třída: 8.A - oktáva A (rok nástupu 2010)

Termín: úterý 22. 5. 2018 dopoledne

Předseda: Mgr. Dana Jirková

Místopředseda: Mgr. Roman Úlovec

Třídní: Mgr. Antonín Jalovec

Místnost: B202 - B202

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:50

Denní porada vyučujících: 12:35

Slavnostní ukončení: pátek 25. 5. 2018 12:20

Závěrečná porada vyučujících: pátek 25. 5. 2018 13:00

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Francouzský jazyk     Mgr. Jitka Joanidisová / Mgr. Linda Bubancová /

 

Lenka Dašková

7:30

7:45

 

 

Barbora Pavelková

7:45

8:00

 

pr.- Dějepis     Mgr. Lenka Těžká / PhDr. Jakub Formánek /

 

Nikolas Melka

8:00

8:15

 

pr.- Český jazyk a literatura     Mgr. Alexej Kokorev / Mgr. Lenka Těžká /

 

Richard Vaněk

8:15

8:30

 

pr.- Geografie     Mgr. Antonín Jalovec / Mgr. Pavla Jalovcová /

 

Lenka Dašková

8:30

8:45

 

 

Barbora Pavelková

8:45

9:00

 

 

Nikolas Melka

9:00

9:15

 

 

Richard Vaněk

9:15

9:30

 

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Lenka Těžká / Olga Vykysalá /

 

Lenka Dašková

9:30

9:50

 

 

Barbora Pavelková

9:50

10:10

 

 

Nikolas Melka

10:10

10:30

 

 

Richard Vaněk

10:30

10:50

 

sp.- Anglický jazyk     Mgr. et Mgr. Jan Havel / Mgr. Andrea Straková /

 

Lenka Dašková

10:50

11:10

 

sp.- Anglický jazyk     Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Michaela Jakubíková /

 

Barbora Pavelková

11:10

11:30

 

 

Nikolas Melka

11:30

11:50

 

 

Richard Vaněk

11:50

12:10

 

 

 

Třída: 8.A - oktáva A (rok nástupu 2010)

Termín: středa 23. 5. 2018 dopoledne

Předseda: Mgr. Dana Jirková

Místopředseda: Mgr. Roman Úlovec

Třídní: Mgr. Antonín Jalovec

Místnost: B202 - B202

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:50

Denní porada vyučujících: 12:30

Slavnostní ukončení: pátek 25. 5. 2018 12:20

Závěrečná porada vyučujících: pátek 25. 5. 2018 13:00

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Základy společenských věd     Mgr. Jan Žídek / Mgr. Blanka Stehlíková /

 

Lenka Ištvaníková

7:45

8:00

 

pr.- Fyzika     Vítězslav Kubín / Mgr. Roman Úlovec /

 

Jana Rejfířová

8:00

8:15

 

pr.- Biologie     Mgr. Hedvika Millionová / Mgr. Radka Králová /

 

Nicolas Baier

8:15

8:30

 

 

Nela Huňátová

8:30

8:45

 

 

Lenka Ištvaníková

8:45

9:00

 

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Lenka Těžká / Olga Vykysalá /

 

Jana Rejfířová

9:00

9:20

 

 

Nicolas Baier

9:20

9:40

 

 

Nela Huňátová

9:40

10:00

 

 

Lenka Ištvaníková

10:00

10:20

 

sp.- Anglický jazyk     Mgr. et Mgr. Jan Havel / Mgr. Andrea Straková /

 

Nicolas Baier

10:20

10:40

 

 

Nela Huňátová

10:40

11:00

 

pr.- Chemie     Mgr. Zuzana Habětínková / Mgr. Karla Šmejkalová /

 

Jana Rejfířová

11:00

11:15

 

 

Nicolas Baier

11:15

11:30

 

 

Nela Huňátová

11:30

11:45

 

sp.- Anglický jazyk     Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Michaela Jakubíková /

 

Lenka Ištvaníková

11:45

12:05

 

 

 

Třída: 8.A - oktáva A (rok nástupu 2010)

Termín: středa 23. 5. 2018 odpoledne

Předseda: Mgr. Dana Jirková

Místopředseda: Mgr. Roman Úlovec

Třídní: Mgr. Antonín Jalovec

Místnost: B202 - B202

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:50

Denní porada vyučujících: 16:40

Slavnostní ukončení: pátek 25. 5. 2018 12:20

Závěrečná porada vyučujících: pátek 25. 5. 2018 13:00

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Lenka Těžká / Olga Vykysalá /

 

Jonatan Gangur

13:30

13:50

 

 

Vít Šenfeld

13:50

14:10

 

 

Otakar Bosman

14:10

14:30

 

 

Petr Nguyen

14:30

14:50

 

pr.- Fyzika     Vítězslav Kubín / Mgr. Roman Úlovec /

 

Jonatan Gangur

14:50

15:05

 

 

Vít Šenfeld

15:05

15:20

 

 

Otakar Bosman

15:20

15:35

 

pr.- Matematika     Mgr. Antonín Jalovec / Vítězslav Kubín /

 

Jonatan Gangur

15:35

15:50

 

 

Vít Šenfeld

15:50

16:05

 

pr.- Estetická výchova - hudební     Mgr. Dita Lorencová / Mgr. Marie Opekarová /

 

Otakar Bosman

16:05

16:20

 

 

 

Třída: 8.A - oktáva A (rok nástupu 2010)

Termín: čtvrtek 24. 5. 2018 dopoledne

Předseda: Mgr. Dana Jirková

Místopředseda: Mgr. Roman Úlovec

Třídní: Mgr. Antonín Jalovec

Místnost: B202 - B202

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:50

Denní porada vyučujících: 12:05

Slavnostní ukončení: pátek 25. 5. 2018 12:20

Závěrečná porada vyučujících: pátek 25. 5. 2018 13:00

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Anglický jazyk     Mgr. et Mgr. Jan Havel / Mgr. Andrea Straková /

 

Matěj Cintl

7:30

7:45

 

 

Martin Boušek

7:45

8:00

 

 

Tomáš Čapek

8:00

8:15

 

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Lenka Těžká / Olga Vykysalá /

 

Jaroslav Černík

8:15

8:35

 

 

Huy Le Quang

8:35

8:55

 

 

Matěj Cintl

8:55

9:15

 

 

Martin Boušek

9:15

9:35

 

 

Tomáš Čapek

9:35

9:55

 

pr.- Anglický jazyk     Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Michaela Jakubíková /

 

Jaroslav Černík

9:55

10:10

 

 

Huy Le Quang

10:10

10:25

 

pr.- Německý jazyk     Mgr. Dagmar Janatová / Olga Vykysalá /

 

Matěj Cintl

10:25

10:40

 

pr.- Geografie     Mgr. Antonín Jalovec / Mgr. Pavla Jalovcová /

 

Martin Boušek

10:40

10:55

 

 

Tomáš Čapek

10:55

11:10

 

 

Jaroslav Černík

11:10

11:25

 

 

Huy Le Quang

11:25

11:40

 

 

 

Třída: 8.A - oktáva A (rok nástupu 2010)

Termín: pátek 25. 5. 2018 dopoledne

Předseda: Mgr. Dana Jirková

Místopředseda: Mgr. Roman Úlovec

Třídní: Mgr. Antonín Jalovec

Místnost: B202 - B202

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:50

Denní porada vyučujících: 11:50

Slavnostní ukončení: pátek 25. 5. 2018 12:20

Závěrečná porada vyučujících: pátek 25. 5. 2018 13:00

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Anglický jazyk     Mgr. et Mgr. Jan Havel / Mgr. Andrea Straková /

 

Jan Lorenc

7:30

7:45

 

 

Xuan Hung Dang

7:45

8:00

 

pr.- Anglický jazyk     Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Michaela Jakubíková /

 

Tomáš Kukla

8:00

8:15

 

 

Thanh Dat Nguyen

8:15

8:30

 

pr.- Matematika     Mgr. Antonín Jalovec / Vítězslav Kubín /

 

Jan Lorenc

8:30

8:45

 

 

Xuan Hung Dang

8:45

9:00

 

 

Tomáš Kukla

9:00

9:15

 

 

Thanh Dat Nguyen

9:15

9:30

 

 

Tomáš Troján

9:30

9:45

 

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Lenka Těžká / Olga Vykysalá /

 

Jan Lorenc

9:45

10:05

 

 

Xuan Hung Dang

10:05

10:25

 

 

Tomáš Kukla

10:25

10:45

 

 

Thanh Dat Nguyen

10:45

11:05

 

 

Tomáš Troján

11:05

11:25

 

 

 

Třída: 8.B - oktáva B (rok nástupu 2010)

Termín: pondělí 21. 5. 2018 dopoledne

Předseda: Mgr. Dagmar Halová

Místopředseda: Mgr. Marie Snížková

Třídní: Petr Brož

Místnost: B204 - B204

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:50

Denní porada vyučujících: 12:00

Slavnostní ukončení: pátek 25. 5. 2018 12:10

Závěrečná porada vyučujících: pátek 25. 5. 2018 13:00

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

Adéla Bůchová

8:00

8:20

 

 

Eliška Motlová

8:20

8:40

 

 

Pavla Osičková

8:40

9:00

 

 

Valérie Pistorová

9:00

9:20

 

 

Daniel Nguyen

9:20

9:40

 

pr.- Biologie     Mgr. Radka Králová / Mgr. Lenka Šauerová /

 

Adéla Bůchová

9:40

9:55

 

 

Eliška Motlová

9:55

10:10

 

 

Pavla Osičková

10:10

10:25

 

 

Valérie Pistorová

10:25

10:40

 

pr.- Chemie     Mgr. Zuzana Habětínková / Mgr. Karla Šmejkalová /

 

Adéla Bůchová

10:40

10:55

 

 

Eliška Motlová

10:55

11:10

 

 

Pavla Osičková

11:10

11:25

 

 

Valérie Pistorová

11:25

11:40

 

 

 

Třída: 8.B - oktáva B (rok nástupu 2010)

Termín: pondělí 21. 5. 2018 odpoledne

Předseda: Mgr. Dagmar Halová

Místopředseda: Mgr. Marie Snížková

Třídní: Petr Brož

Místnost: B204 - B204

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:50

Denní porada vyučujících: 15:50

Slavnostní ukončení: pátek 25. 5. 2018 12:10

Závěrečná porada vyučujících: pátek 25. 5. 2018 13:00

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Anglický jazyk     Mgr. Anna Švecová / Mgr. Andrea Straková /

 

Karel Pham

13:15

13:30

 

 

Filip Schödel

13:30

13:45

 

pr.- Matematika     Petr Brož / Vítězslav Kubín /

 

Václav Šíp

13:45

14:00

 

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

Karel Pham

14:00

14:20

 

 

Filip Schödel

14:20

14:40

 

 

Václav Šíp

14:40

15:00

 

pr.- Německý jazyk     Mgr. Marie Snížková / Mgr. Dagmar Janatová /

 

Karel Pham

15:00

15:15

 

 

Filip Schödel

15:15

15:30

 

 

 

Třída: 8.B - oktáva B (rok nástupu 2010)

Termín: úterý 22. 5. 2018 dopoledne

Předseda: Mgr. Dagmar Halová

Místopředseda: Mgr. Marie Snížková

Třídní: Petr Brož

Místnost: B204 - B204

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:50

Denní porada vyučujících: 12:30

Slavnostní ukončení: pátek 25. 5. 2018 12:10

Závěrečná porada vyučujících: pátek 25. 5. 2018 13:00

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Anglický jazyk     Mgr. Anna Švecová / Mgr. Andrea Straková /

 

Edita Vyorálková

7:45

8:05

 

sp.- Německý jazyk     Mgr. Marie Snížková / Mgr. Dagmar Janatová /

 

Vendula Šrámková

8:05

8:25

 

sp.- Německý jazyk     Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Marie Snížková /

 

Minh Tam Le

8:25

8:45

 

pr.- Základy společenských věd     Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Jan Žídek /

 

Edita Vyorálková

8:45

9:00

 

 

Vendula Šrámková

9:00

9:15

 

 

Daniel Fejfar

9:15

9:30

 

 

Minh Tam Le

9:30

9:45

 

pr.- Německý jazyk     Mgr. Marie Snížková / Mgr. Dagmar Janatová /

 

Edita Vyorálková

9:45

10:00

 

pr.- Anglický jazyk     Mgr. Anna Švecová / Mgr. Andrea Straková /

 

Vendula Šrámková

10:00

10:15

 

 

Daniel Fejfar

10:15

10:30

 

pr.- Anglický jazyk     Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Michaela Jakubíková /

 

Minh Tam Le

10:30

10:45

 

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

Edita Vyorálková

10:45

11:05

 

 

Vendula Šrámková

11:05

11:25

 

 

Daniel Fejfar

11:25

11:45

 

 

Minh Tam Le

11:45

12:05

 

 

 

Třída: 8.B - oktáva B (rok nástupu 2010)

Termín: úterý 22. 5. 2018 odpoledne

Předseda: Mgr. Dagmar Halová

Místopředseda: Mgr. Marie Snížková

Třídní: Petr Brož

Místnost: B204 - B204

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:50

Denní porada vyučujících: 16:35

Slavnostní ukončení: pátek 25. 5. 2018 12:10

Závěrečná porada vyučujících: pátek 25. 5. 2018 13:00

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Matematika     Petr Brož / Vítězslav Kubín /

 

Sára Štěpánová

13:30

13:45

 

pr.- Biologie     Mgr. Radka Králová / Mgr. Lenka Šauerová /

 

Charlota Svatková

13:45

14:00

 

 

Maja Anna Kastlová

14:00

14:15

 

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

Sára Štěpánová

14:15

14:35

 

 

Charlota Svatková

14:35

14:55

 

 

Maja Anna Kastlová

14:55

15:15

 

pr.- Anglický jazyk     Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Michaela Jakubíková /

 

Sára Štěpánová

15:15

15:30

 

pr.- Chemie     Mgr. Zuzana Habětínková / Mgr. Karla Šmejkalová /

 

Charlota Svatková

15:30

15:45

 

 

Maja Anna Kastlová

15:45

16:00

 

 

 

Třída: 8.B - oktáva B (rok nástupu 2010)

Termín: středa 23. 5. 2018 dopoledne

Předseda: Mgr. Dagmar Halová

Místopředseda: Mgr. Marie Snížková

Třídní: Petr Brož

Místnost: B204 - B204

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:50

Denní porada vyučujících: 12:40

Slavnostní ukončení: pátek 25. 5. 2018 12:10

Závěrečná porada vyučujících: pátek 25. 5. 2018 13:00

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Český jazyk a literatura     Mgr. Alexej Kokorev / Mgr. Linda Bubancová /

 

Anna Vohralíková

7:30

7:45

 

pr.- Dějepis     Mgr. Lenka Těžká / PhDr. Jakub Formánek /

 

Elisabeth Petáková

7:45

8:00

 

 

Barbora Vaňková

8:00

8:15

 

pr.- Anglický jazyk     Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Michaela Jakubíková /

 

Dominik Vrána

8:15

8:30

 

pr.- Estetická výchova - výtvarná     Mgr. Lenka Štorková / Mgr. Daniela Černá /

 

Anna Vohralíková

8:30

8:45

 

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

Elisabeth Petáková

8:45

9:05

 

 

Barbora Vaňková

9:05

9:25

 

 

Dominik Vrána

9:25

9:45

 

 

Anna Vohralíková

9:45

10:05

 

sp.- Anglický jazyk     Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Michaela Jakubíková /

 

Elisabeth Petáková

10:05

10:25

 

 

Barbora Vaňková

10:25

10:45

 

 

Anna Vohralíková

10:45

11:05

 

pr.- Základy společenských věd     Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Jan Žídek /

 

Elisabeth Petáková

11:05

11:20

 

 

Barbora Vaňková

11:20

11:35

 

 

Dominik Vrána

11:35

11:50

 

ob.- Estetická výchova - výtvarná     Mgr. Lenka Štorková / Mgr. Daniela Černá /

 

Anna Vohralíková

11:50

12:05

 

pr.- Estetická výchova - výtvarná     Mgr. Lenka Štorková / Mgr. Daniela Černá /

 

Nhu Quynh Le

12:05

12:20

 

 

 

Třída: 8.B - oktáva B (rok nástupu 2010)

Termín: čtvrtek 24. 5. 2018 dopoledne

Předseda: Mgr. Dagmar Halová

Místopředseda: Mgr. Marie Snížková

Třídní: Petr Brož

Místnost: B204 - B204

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:50

Denní porada vyučujících: 12:00

Slavnostní ukončení: pátek 25. 5. 2018 12:10

Závěrečná porada vyučujících: pátek 25. 5. 2018 13:00

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Anglický jazyk     Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Michaela Jakubíková /

 

Kristýna Mikešová

7:30

7:45

 

 

Kryštof Pupala

7:45

8:00

 

 

Terezie Fleisnerová

8:00

8:15

 

pr.- Německý jazyk     Mgr. Marie Snížková / Mgr. Dagmar Janatová /

 

Phi Ho

8:15

8:30

 

pr.- Deskriptivní geometrie     Mgr. Josef Hazi / Petr Brož /

 

Marie Kozáková

8:15

8:45

 

pr.- Geografie     Mgr. Pavla Jalovcová / Mgr. Antonín Jalovec /

 

Kristýna Mikešová

8:45

9:00

 

 

Kryštof Pupala

9:00

9:15

 

 

Terezie Fleisnerová

9:15

9:30

 

 

Phi Ho

9:30

9:45

 

 

Marie Kozáková

9:45

10:00

 

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

Kristýna Mikešová

10:00

10:20

 

 

Kryštof Pupala

10:20

10:40

 

 

Terezie Fleisnerová

10:40

11:00

 

 

Phi Ho

11:00

11:20

 

 

Marie Kozáková

11:20

11:40

 

 

 

Třída: 8.B - oktáva B (rok nástupu 2010)

Termín: čtvrtek 24. 5. 2018 odpoledne

Předseda: Mgr. Dagmar Halová

Místopředseda: Mgr. Marie Snížková

Třídní: Petr Brož

Místnost: B204 - B204

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:50

Denní porada vyučujících: 16:10

Slavnostní ukončení: pátek 25. 5. 2018 12:10

Závěrečná porada vyučujících: pátek 25. 5. 2018 13:00

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

Martin Stolař

13:20

13:40

 

 

Tadeáš Blosgeber

13:40

14:00

 

 

Ondřej Hejzek

14:00

14:20

 

pr.- Anglický jazyk     Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Michaela Jakubíková /

 

Martin Stolař

14:20

14:35

 

 

Tadeáš Blosgeber

14:35

14:50

 

pr.- Německý jazyk     Mgr. Marie Snížková / Mgr. Dagmar Janatová /

 

Ondřej Hejzek

14:50

15:05

 

pr.- Fyzika     Vítězslav Kubín / Mgr. Roman Úlovec /

 

Martin Stolař

15:05

15:20

 

 

Tadeáš Blosgeber

15:20

15:35

 

 

Ondřej Hejzek

15:35

15:50

 

 

 

Třída: 8.B - oktáva B (rok nástupu 2010)

Termín: pátek 25. 5. 2018 dopoledne

Předseda: Mgr. Dagmar Halová

Místopředseda: Mgr. Marie Snížková

Třídní: Petr Brož

Místnost: B204 - B204

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:50

Denní porada vyučujících: 11:45

Slavnostní ukončení: pátek 25. 5. 2018 12:10

Závěrečná porada vyučujících: pátek 25. 5. 2018 13:00

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

Martin Polidar

7:40

8:00

 

 

Gabriela Škrdlantová

8:00

8:20

 

 

Martin Votava

8:20

8:40

 

pr.- Biologie     Mgr. Radka Králová / Mgr. Lenka Šauerová /

 

Martin Polidar

8:40

8:55

 

 

Gabriela Škrdlantová

8:55

9:10

 

 

Martin Votava

9:10

9:25

 

 

Alexandr Lammel

9:25

9:40

 

pr.- Chemie     Mgr. Zuzana Habětínková / Mgr. Karla Šmejkalová /

 

Gabriela Škrdlantová

9:40

9:55

 

sp.- Anglický jazyk     Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Michaela Jakubíková /

 

Martin Votava

9:55

10:15

 

 

Martin Polidar

10:15

10:35

 

 

Gabriela Škrdlantová

10:35

10:55

 

pr.- Geografie     Mgr. Pavla Jalovcová / Mgr. Antonín Jalovec /

 

Martin Votava

10:55

11:10

 

pr.- Estetická výchova - hudební     Mgr. Dita Lorencová / Mgr. Marie Opekarová /

 

Martin Polidar

11:10

11:25

 

 

 

uloženo 11. 5. 2018 8:05

Zpracováno v systému Bakaláři