Rozpis studentů u maturitní zkoušky

 

Gymnázium Cheb, příspěvková organizace

 

Třída: 4.E - čtvrtá E (rok nástupu 2014)

Termín: pondělí 21. 5. 2018 dopoledne

Předseda: Mgr. Ing. Petra Karchňáková

Místopředseda: Mgr. Milan Kůtek

Třídní: Mgr. Hedvika Millionová

Místnost: B205 - B205

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:50

Denní porada vyučujících: 12:05

Slavnostní ukončení: pátek 25. 5. 2018 12:00

Závěrečná porada vyučujících: pátek 25. 5. 2018 13:00

 

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Zuzana Rybařová

 

pr. - Dějepis

8:00

8:15

 

Mgr. Lenka Těžká / PhDr. Jakub Formánek /

 

pr. - Základy společenských věd

9:00

9:15

 

Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Jan Žídek /

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:05

10:25

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Daniela Černá /

Tereza Svatková

 

pr. - Dějepis

8:15

8:30

 

Mgr. Lenka Těžká / PhDr. Jakub Formánek /

 

pr. - Základy společenských věd

9:15

9:30

 

Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Jan Žídek /

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:25

10:45

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Daniela Černá /

Jana Danihelková

 

pr. - Dějepis

8:30

8:45

 

Mgr. Lenka Těžká / PhDr. Jakub Formánek /

 

pr. - Základy společenských věd

9:30

9:45

 

Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Jan Žídek /

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:45

11:05

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Daniela Černá /

Kateřina Sartono

 

pr. - Základy společenských věd

8:45

9:00

 

Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Jan Žídek /

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:45

10:05

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Daniela Černá /

 

pr. - Biologie

11:25

11:40

 

Mgr. Hedvika Millionová / Mgr. Radka Králová /

My Linh Vu

 

sp. - Český jazyk a literatura

11:05

11:25

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Daniela Černá /

 

 

Třída: 4.E - čtvrtá E (rok nástupu 2014)

Termín: úterý 22. 5. 2018 dopoledne

Předseda: Mgr. Ing. Petra Karchňáková

Místopředseda: Mgr. Milan Kůtek

Třídní: Mgr. Hedvika Millionová

Místnost: B205 - B205

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:50

Denní porada vyučujících: 12:25

Slavnostní ukončení: pátek 25. 5. 2018 12:00

Závěrečná porada vyučujících: pátek 25. 5. 2018 13:00

 

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Dieu Linh Pham

 

pr. - Estetická výchova - výtvarná

7:45

8:00

 

Mgr. Lenka Štorková / Mgr. Daniela Černá /

 

pr. - Anglický jazyk

8:45

9:00

 

Mgr. et Mgr. Jan Havel / Mgr. Andrea Straková /

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:00

10:20

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Daniela Černá /

 

ob. - Estetická výchova - výtvarná

11:05

11:20

 

Mgr. Lenka Štorková / Mgr. Daniela Černá /

Martina Jakschová

 

pr. - Biologie

8:00

8:15

 

Mgr. Hedvika Millionová / Mgr. Radka Králová /

 

sp. - Anglický jazyk

9:00

9:20

 

Mgr. Alena Hanzalová / Mgr. Romana Slámová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:20

10:40

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Daniela Černá /

 

pr. - Základy společenských věd

11:20

11:35

 

Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Jan Žídek /

Dominika Berglová

 

pr. - Biologie

8:15

8:30

 

Mgr. Hedvika Millionová / Mgr. Radka Králová /

 

sp. - Anglický jazyk

9:20

9:40

 

Mgr. Alena Hanzalová / Mgr. Romana Slámová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:40

11:00

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Daniela Černá /

 

pr. - Chemie

11:35

11:50

 

Mgr. Zuzana Habětínková / Mgr. Hedvika Millionová /

My Hanh Vu

 

pr. - Anglický jazyk

8:30

8:45

 

Mgr. et Mgr. Jan Havel / Mgr. Andrea Straková /

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:40

10:00

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Daniela Černá /

 

pr. - Německý jazyk

11:50

12:05

 

Mgr. Dagmar Janatová / Mgr. Jaroslav Strach /

 

 

Třída: 4.E - čtvrtá E (rok nástupu 2014)

Termín: úterý 22. 5. 2018 odpoledne

Předseda: Mgr. Ing. Petra Karchňáková

Místopředseda: Mgr. Milan Kůtek

Třídní: Mgr. Hedvika Millionová

Místnost: B205 - B205

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:50

Denní porada vyučujících: 16:30

Slavnostní ukončení: pátek 25. 5. 2018 12:00

Závěrečná porada vyučujících: pátek 25. 5. 2018 13:00

 

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Xuan Toan Dinh

 

pr. - Chemie

13:30

13:45

 

Mgr. Zuzana Habětínková / Mgr. Hedvika Millionová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

14:15

14:35

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Daniela Černá /

 

pr. - Anglický jazyk

15:20

15:35

 

Mgr. Alena Hanzalová / Mgr. Romana Slámová /

Kristýna Kohoutová

 

pr. - Chemie

13:41

14:00

 

Mgr. Zuzana Habětínková / Mgr. Hedvika Millionová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

14:35

15:00

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Daniela Černá /

 

pr. - Biologie

15:36

15:55

 

Mgr. Hedvika Millionová / Mgr. Radka Králová /

Veronika Švarcová

 

pr. - Chemie

14:00

14:15

 

Mgr. Zuzana Habětínková / Mgr. Hedvika Millionová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

15:00

15:20

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Daniela Černá /

 

pr. - Biologie

15:55

16:10

 

Mgr. Hedvika Millionová / Mgr. Radka Králová /

 

 

Třída: 4.E - čtvrtá E (rok nástupu 2014)

Termín: středa 23. 5. 2018 dopoledne

Předseda: Mgr. Ing. Petra Karchňáková

Místopředseda: Mgr. Milan Kůtek

Třídní: Mgr. Hedvika Millionová

Místnost: B205 - B205

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:50

Denní porada vyučujících: 12:20

Slavnostní ukončení: pátek 25. 5. 2018 12:00

Závěrečná porada vyučujících: pátek 25. 5. 2018 13:00

 

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Marie Anna Valíčková

 

sp. - Anglický jazyk

7:40

8:00

 

Mgr. et Mgr. Jan Havel / Mgr. Andrea Straková /

 

pr. - Český jazyk a literatura

8:40

8:55

 

Mgr. Alexej Kokorev / Mgr. Jaroslav Strach /

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:40

10:00

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Daniela Černá /

 

pr. - Dějepis

11:00

11:15

 

Mgr. Lenka Těžká / PhDr. Jakub Formánek /

Petr Soldán

 

sp. - Anglický jazyk

8:00

8:20

 

Mgr. et Mgr. Jan Havel / Mgr. Andrea Straková /

 

pr. - Základy společenských věd

8:55

9:10

 

Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Jan Žídek /

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:00

10:20

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Daniela Černá /

 

pr. - Dějepis

11:15

11:30

 

Mgr. Lenka Těžká / PhDr. Jakub Formánek /

Anna Volková

 

sp. - Anglický jazyk

8:20

8:40

 

Mgr. et Mgr. Jan Havel / Mgr. Andrea Straková /

 

pr. - Základy společenských věd

9:25

9:40

 

Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Jan Žídek /

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:40

11:00

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Daniela Černá /

 

pr. - Estetická výchova - hudební

11:45

12:00

 

Mgr. Dita Lorencová / Mgr. Marie Opekarová /

Jana Vančurová

 

pr. - Základy společenských věd

9:10

9:25

 

Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Jan Žídek /

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:20

10:40

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Daniela Černá /

 

pr. - Anglický jazyk

11:30

11:45

 

Mgr. et Mgr. Jan Havel / Mgr. Andrea Straková /

 

 

Třída: 4.E - čtvrtá E (rok nástupu 2014)

Termín: čtvrtek 24. 5. 2018 dopoledne

Předseda: Mgr. Ing. Petra Karchňáková

Místopředseda: Mgr. Milan Kůtek

Třídní: Mgr. Hedvika Millionová

Místnost: B205 - B205

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:50

Denní porada vyučujících: 12:10

Slavnostní ukončení: pátek 25. 5. 2018 12:00

Závěrečná porada vyučujících: pátek 25. 5. 2018 13:00

 

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Tereza Fischerová

 

pr. - Biologie

7:30

7:45

 

Mgr. Hedvika Millionová / Mgr. Radka Králová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:45

9:05

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Daniela Černá /

 

pr. - Chemie

10:25

10:40

 

Mgr. Zuzana Habětínková / Mgr. Hedvika Millionová /

Jakub Lojka

 

pr. - Biologie

7:45

8:00

 

Mgr. Hedvika Millionová / Mgr. Radka Králová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:05

9:25

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Daniela Černá /

 

pr. - Chemie

10:40

10:55

 

Mgr. Zuzana Habětínková / Mgr. Hedvika Millionová /

Kieu Anh Nguyen

 

pr. - Biologie

8:00

8:15

 

Mgr. Hedvika Millionová / Mgr. Radka Králová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:25

9:45

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Daniela Černá /

 

pr. - Chemie

10:55

11:10

 

Mgr. Zuzana Habětínková / Mgr. Hedvika Millionová /

Khánh Linh Nguyen

 

pr. - Biologie

8:15

8:30

 

Mgr. Hedvika Millionová / Mgr. Radka Králová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:45

10:05

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Daniela Černá /

 

pr. - Chemie

11:10

11:25

 

Mgr. Zuzana Habětínková / Mgr. Hedvika Millionová /

Philip Šefl

 

pr. - Biologie

8:30

8:45

 

Mgr. Hedvika Millionová / Mgr. Radka Králová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:05

10:25

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Daniela Černá /

 

pr. - Chemie

11:25

11:40

 

Mgr. Zuzana Habětínková / Mgr. Hedvika Millionová /

 

 

Třída: 4.E - čtvrtá E (rok nástupu 2014)

Termín: pátek 25. 5. 2018 dopoledne

Předseda: Mgr. Ing. Petra Karchňáková

Místopředseda: Mgr. Milan Kůtek

Třídní: Mgr. Hedvika Millionová

Místnost: B205 - B205

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:50

Denní porada vyučujících: 11:35

Slavnostní ukončení: pátek 25. 5. 2018 12:00

Závěrečná porada vyučujících: pátek 25. 5. 2018 13:00

 

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Jan Krátký

 

pr. - Geografie

7:30

7:45

 

Mgr. Antonín Jalovec / Mgr. Pavla Jalovcová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:35

8:55

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Daniela Černá /

 

pr. - Matematika

10:15

10:30

 

Petr Brož / Vítězslav Kubín /

David Rendl

 

pr. - Fyzika

7:30

8:00

 

Vítězslav Kubín / Mgr. Roman Úlovec /

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:35

9:15

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Daniela Černá /

 

pr. - Matematika

10:15

10:45

 

Petr Brož / Vítězslav Kubín /

Tomáš Altman

 

pr. - Anglický jazyk

8:00

8:15

 

Mgr. Alena Hanzalová / Mgr. Romana Slámová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:15

9:35

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Daniela Černá /

 

pr. - Matematika

10:45

11:00

 

Petr Brož / Vítězslav Kubín /

Lukáš Varga

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:15

8:35

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Daniela Černá /

 

pr. - Matematika

11:00

11:15

 

Petr Brož / Vítězslav Kubín /

Pavel Dulovec

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:35

9:55

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Daniela Černá /

 

 

Třída: 8.A - oktáva A (rok nástupu 2010)

Termín: pondělí 21. 5. 2018 dopoledne

Předseda: Mgr. Dana Jirková

Místopředseda: Mgr. Roman Úlovec

Třídní: Mgr. Antonín Jalovec

Místnost: B202 - B202

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:50

Denní porada vyučujících: 12:10

Slavnostní ukončení: pátek 25. 5. 2018 12:20

Závěrečná porada vyučujících: pátek 25. 5. 2018 13:00

 

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Kristýna Kubicová

 

pr. - Biologie

8:00

8:15

 

Mgr. Radka Králová / Mgr. Lenka Šauerová /

 

pr. - Chemie

9:05

9:20

 

Mgr. Zuzana Habětínková / Mgr. Karla Šmejkalová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:10

10:30

 

Mgr. Lenka Těžká / Olga Vykysalá /

Barbora Petránková

 

pr. - Biologie

8:15

8:30

 

Mgr. Radka Králová / Mgr. Lenka Šauerová /

 

pr. - Chemie

9:20

9:35

 

Mgr. Zuzana Habětínková / Mgr. Karla Šmejkalová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:30

10:50

 

Mgr. Lenka Těžká / Olga Vykysalá /

Lenka Hrudníková

 

pr. - Biologie

8:30

8:45

 

Mgr. Hedvika Millionová / Mgr. Radka Králová /

 

pr. - Chemie

9:35

9:50

 

Mgr. Zuzana Habětínková / Mgr. Karla Šmejkalová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:50

11:10

 

Mgr. Lenka Těžká / Olga Vykysalá /

Klára Šebetková

 

pr. - Biologie

8:46

9:05

 

Mgr. Hedvika Millionová / Mgr. Radka Králová /

 

pr. - Chemie

9:51

10:10

 

Mgr. Zuzana Habětínková / Mgr. Karla Šmejkalová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

11:10

11:35

 

Mgr. Lenka Těžká / Olga Vykysalá /

 

 

Třída: 8.A - oktáva A (rok nástupu 2010)

Termín: úterý 22. 5. 2018 dopoledne

Předseda: Mgr. Dana Jirková

Místopředseda: Mgr. Roman Úlovec

Třídní: Mgr. Antonín Jalovec

Místnost: B202 - B202

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:50

Denní porada vyučujících: 12:35

Slavnostní ukončení: pátek 25. 5. 2018 12:20

Závěrečná porada vyučujících: pátek 25. 5. 2018 13:00

 

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Lenka Dašková

 

pr. - Francouzský jazyk

7:30

7:45

 

Mgr. Jitka Joanidisová / Mgr. Linda Bubancová /

 

pr. - Geografie

8:30

8:45

 

Mgr. Antonín Jalovec / Mgr. Pavla Jalovcová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:30

9:50

 

Mgr. Lenka Těžká / Olga Vykysalá /

 

sp. - Anglický jazyk

10:50

11:10

 

Mgr. et Mgr. Jan Havel / Mgr. Andrea Straková /

Barbora Pavelková

 

pr. - Francouzský jazyk

7:45

8:00

 

Mgr. Jitka Joanidisová / Mgr. Linda Bubancová /

 

pr. - Geografie

8:45

9:00

 

Mgr. Antonín Jalovec / Mgr. Pavla Jalovcová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:50

10:10

 

Mgr. Lenka Těžká / Olga Vykysalá /

 

sp. - Anglický jazyk

11:10

11:30

 

Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Michaela Jakubíková /

Nikolas Melka

 

pr. - Dějepis

8:00

8:15

 

Mgr. Lenka Těžká / PhDr. Jakub Formánek /

 

pr. - Geografie

9:00

9:15

 

Mgr. Antonín Jalovec / Mgr. Pavla Jalovcová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:10

10:30

 

Mgr. Lenka Těžká / Olga Vykysalá /

 

sp. - Anglický jazyk

11:30

11:50

 

Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Michaela Jakubíková /

Richard Vaněk

 

pr. - Český jazyk a literatura

8:15

8:30

 

Mgr. Alexej Kokorev / Mgr. Lenka Těžká /

 

pr. - Geografie

9:15

9:30

 

Mgr. Antonín Jalovec / Mgr. Pavla Jalovcová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:30

10:50

 

Mgr. Lenka Těžká / Olga Vykysalá /

 

sp. - Anglický jazyk

11:50

12:10

 

Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Michaela Jakubíková /

 

 

Třída: 8.A - oktáva A (rok nástupu 2010)

Termín: středa 23. 5. 2018 dopoledne

Předseda: Mgr. Dana Jirková

Místopředseda: Mgr. Roman Úlovec

Třídní: Mgr. Antonín Jalovec

Místnost: B202 - B202

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:50

Denní porada vyučujících: 12:30

Slavnostní ukončení: pátek 25. 5. 2018 12:20

Závěrečná porada vyučujících: pátek 25. 5. 2018 13:00

 

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Lenka Ištvaníková

 

pr. - Základy společenských věd

7:45

8:00

 

Mgr. Jan Žídek / Mgr. Blanka Stehlíková /

 

pr. - Biologie

8:45

9:00

 

Mgr. Hedvika Millionová / Mgr. Radka Králová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:00

10:20

 

Mgr. Lenka Těžká / Olga Vykysalá /

 

sp. - Anglický jazyk

11:45

12:05

 

Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Michaela Jakubíková /

Jana Rejfířová

 

pr. - Fyzika

8:00

8:15

 

Vítězslav Kubín / Mgr. Roman Úlovec /

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:00

9:20

 

Mgr. Lenka Těžká / Olga Vykysalá /

 

pr. - Chemie

11:00

11:15

 

Mgr. Zuzana Habětínková / Mgr. Karla Šmejkalová /

Nicolas Baier

 

pr. - Biologie

8:15

8:30

 

Mgr. Hedvika Millionová / Mgr. Radka Králová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:20

9:40

 

Mgr. Lenka Těžká / Olga Vykysalá /

 

sp. - Anglický jazyk

10:20

10:40

 

Mgr. et Mgr. Jan Havel / Mgr. Andrea Straková /

 

pr. - Chemie

11:15

11:30

 

Mgr. Zuzana Habětínková / Mgr. Karla Šmejkalová /

Nela Huňátová

 

pr. - Biologie

8:30

8:45

 

Mgr. Hedvika Millionová / Mgr. Radka Králová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:40

10:00

 

Mgr. Lenka Těžká / Olga Vykysalá /

 

sp. - Anglický jazyk

10:40

11:00

 

Mgr. et Mgr. Jan Havel / Mgr. Andrea Straková /

 

pr. - Chemie

11:30

11:45

 

Mgr. Zuzana Habětínková / Mgr. Karla Šmejkalová /

 

 

Třída: 8.A - oktáva A (rok nástupu 2010)

Termín: středa 23. 5. 2018 odpoledne

Předseda: Mgr. Dana Jirková

Místopředseda: Mgr. Roman Úlovec

Třídní: Mgr. Antonín Jalovec

Místnost: B202 - B202

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:50

Denní porada vyučujících: 16:40

Slavnostní ukončení: pátek 25. 5. 2018 12:20

Závěrečná porada vyučujících: pátek 25. 5. 2018 13:00

 

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Jonatan Gangur

 

sp. - Český jazyk a literatura

13:30

13:50

 

Mgr. Lenka Těžká / Olga Vykysalá /

 

pr. - Fyzika

14:50

15:05

 

Vítězslav Kubín / Mgr. Roman Úlovec /

 

pr. - Matematika

15:35

15:50

 

Mgr. Antonín Jalovec / Vítězslav Kubín /

Vít Šenfeld

 

sp. - Český jazyk a literatura

13:50

14:10

 

Mgr. Lenka Těžká / Olga Vykysalá /

 

pr. - Fyzika

15:05

15:20

 

Vítězslav Kubín / Mgr. Roman Úlovec /

 

pr. - Matematika

15:50

16:05

 

Mgr. Antonín Jalovec / Vítězslav Kubín /

Otakar Bosman

 

sp. - Český jazyk a literatura

14:10

14:30

 

Mgr. Lenka Těžká / Olga Vykysalá /

 

pr. - Fyzika

15:20

15:35

 

Vítězslav Kubín / Mgr. Roman Úlovec /

 

pr. - Estetická výchova - hudební

16:05

16:20

 

Mgr. Dita Lorencová / Mgr. Marie Opekarová /

Petr Nguyen

 

sp. - Český jazyk a literatura

14:30

14:50

 

Mgr. Lenka Těžká / Olga Vykysalá /

 

 

Třída: 8.A - oktáva A (rok nástupu 2010)

Termín: čtvrtek 24. 5. 2018 dopoledne

Předseda: Mgr. Dana Jirková

Místopředseda: Mgr. Roman Úlovec

Třídní: Mgr. Antonín Jalovec

Místnost: B202 - B202

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:50

Denní porada vyučujících: 12:05

Slavnostní ukončení: pátek 25. 5. 2018 12:20

Závěrečná porada vyučujících: pátek 25. 5. 2018 13:00

 

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Matěj Cintl

 

pr. - Anglický jazyk

7:30

7:45

 

Mgr. et Mgr. Jan Havel / Mgr. Andrea Straková /

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:55

9:15

 

Mgr. Lenka Těžká / Olga Vykysalá /

 

pr. - Německý jazyk

10:25

10:40

 

Mgr. Dagmar Janatová / Olga Vykysalá /

Martin Boušek

 

pr. - Anglický jazyk

7:45

8:00

 

Mgr. et Mgr. Jan Havel / Mgr. Andrea Straková /

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:15

9:35

 

Mgr. Lenka Těžká / Olga Vykysalá /

 

pr. - Geografie

10:40

10:55

 

Mgr. Antonín Jalovec / Mgr. Pavla Jalovcová /

Tomáš Čapek

 

pr. - Anglický jazyk

8:00

8:15

 

Mgr. et Mgr. Jan Havel / Mgr. Andrea Straková /

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:35

9:55

 

Mgr. Lenka Těžká / Olga Vykysalá /

 

pr. - Geografie

10:55

11:10

 

Mgr. Antonín Jalovec / Mgr. Pavla Jalovcová /

Jaroslav Černík

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:15

8:35

 

Mgr. Lenka Těžká / Olga Vykysalá /

 

pr. - Anglický jazyk

9:55

10:10

 

Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Michaela Jakubíková /

 

pr. - Geografie

11:10

11:25

 

Mgr. Antonín Jalovec / Mgr. Pavla Jalovcová /

Huy Le Quang

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:35

8:55

 

Mgr. Lenka Těžká / Olga Vykysalá /

 

pr. - Anglický jazyk

10:10

10:25

 

Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Michaela Jakubíková /

 

pr. - Geografie

11:25

11:40

 

Mgr. Antonín Jalovec / Mgr. Pavla Jalovcová /

 

 

Třída: 8.A - oktáva A (rok nástupu 2010)

Termín: pátek 25. 5. 2018 dopoledne

Předseda: Mgr. Dana Jirková

Místopředseda: Mgr. Roman Úlovec

Třídní: Mgr. Antonín Jalovec

Místnost: B202 - B202

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:50

Denní porada vyučujících: 11:50

Slavnostní ukončení: pátek 25. 5. 2018 12:20

Závěrečná porada vyučujících: pátek 25. 5. 2018 13:00

 

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Jan Lorenc

 

pr. - Anglický jazyk

7:30

7:45

 

Mgr. et Mgr. Jan Havel / Mgr. Andrea Straková /

 

pr. - Matematika

8:30

8:45

 

Mgr. Antonín Jalovec / Vítězslav Kubín /

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:45

10:05

 

Mgr. Lenka Těžká / Olga Vykysalá /

Xuan Hung Dang

 

pr. - Anglický jazyk

7:45

8:00

 

Mgr. et Mgr. Jan Havel / Mgr. Andrea Straková /

 

pr. - Matematika

8:45

9:00

 

Mgr. Antonín Jalovec / Vítězslav Kubín /

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:05

10:25

 

Mgr. Lenka Těžká / Olga Vykysalá /

Tomáš Kukla

 

pr. - Anglický jazyk

8:00

8:15

 

Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Michaela Jakubíková /

 

pr. - Matematika

9:00

9:15

 

Mgr. Antonín Jalovec / Vítězslav Kubín /

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:25

10:45

 

Mgr. Lenka Těžká / Olga Vykysalá /

Thanh Dat Nguyen

 

pr. - Anglický jazyk

8:15

8:30

 

Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Michaela Jakubíková /

 

pr. - Matematika

9:15

9:30

 

Mgr. Antonín Jalovec / Vítězslav Kubín /

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:45

11:05

 

Mgr. Lenka Těžká / Olga Vykysalá /

Tomáš Troján

 

pr. - Matematika

9:30

9:45

 

Mgr. Antonín Jalovec / Vítězslav Kubín /

 

sp. - Český jazyk a literatura

11:05

11:25

 

Mgr. Lenka Těžká / Olga Vykysalá /

 

 

Třída: 8.B - oktáva B (rok nástupu 2010)

Termín: pondělí 21. 5. 2018 dopoledne

Předseda: Mgr. Dagmar Halová

Místopředseda: Mgr. Marie Snížková

Třídní: Petr Brož

Místnost: B204 - B204

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:50

Denní porada vyučujících: 12:00

Slavnostní ukončení: pátek 25. 5. 2018 12:10

Závěrečná porada vyučujících: pátek 25. 5. 2018 13:00

 

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Adéla Bůchová

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:00

8:20

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

pr. - Biologie

9:40

9:55

 

Mgr. Radka Králová / Mgr. Lenka Šauerová /

 

pr. - Chemie

10:40

10:55

 

Mgr. Zuzana Habětínková / Mgr. Karla Šmejkalová /

Eliška Motlová

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:20

8:40

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

pr. - Biologie

9:55

10:10

 

Mgr. Radka Králová / Mgr. Lenka Šauerová /

 

pr. - Chemie

10:55

11:10

 

Mgr. Zuzana Habětínková / Mgr. Karla Šmejkalová /

Pavla Osičková

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:40

9:00

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

pr. - Biologie

10:10

10:25

 

Mgr. Radka Králová / Mgr. Lenka Šauerová /

 

pr. - Chemie

11:10

11:25

 

Mgr. Zuzana Habětínková / Mgr. Karla Šmejkalová /

Valérie Pistorová

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:00

9:20

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

pr. - Biologie

10:25

10:40

 

Mgr. Radka Králová / Mgr. Lenka Šauerová /

 

pr. - Chemie

11:25

11:40

 

Mgr. Zuzana Habětínková / Mgr. Karla Šmejkalová /

Daniel Nguyen

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:20

9:40

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

 

Třída: 8.B - oktáva B (rok nástupu 2010)

Termín: pondělí 21. 5. 2018 odpoledne

Předseda: Mgr. Dagmar Halová

Místopředseda: Mgr. Marie Snížková

Třídní: Petr Brož

Místnost: B204 - B204

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:50

Denní porada vyučujících: 15:50

Slavnostní ukončení: pátek 25. 5. 2018 12:10

Závěrečná porada vyučujících: pátek 25. 5. 2018 13:00

 

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Karel Pham

 

pr. - Anglický jazyk

13:15

13:30

 

Mgr. Anna Švecová / Mgr. Andrea Straková /

 

sp. - Český jazyk a literatura

14:00

14:20

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

pr. - Německý jazyk

15:00

15:15

 

Mgr. Marie Snížková / Mgr. Dagmar Janatová /

Filip Schödel

 

pr. - Anglický jazyk

13:30

13:45

 

Mgr. Anna Švecová / Mgr. Andrea Straková /

 

sp. - Český jazyk a literatura

14:20

14:40

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

pr. - Německý jazyk

15:15

15:30

 

Mgr. Marie Snížková / Mgr. Dagmar Janatová /

Václav Šíp

 

pr. - Matematika

13:45

14:00

 

Petr Brož / Vítězslav Kubín /

 

sp. - Český jazyk a literatura

14:40

15:00

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

 

Třída: 8.B - oktáva B (rok nástupu 2010)

Termín: úterý 22. 5. 2018 dopoledne

Předseda: Mgr. Dagmar Halová

Místopředseda: Mgr. Marie Snížková

Třídní: Petr Brož

Místnost: B204 - B204

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:50

Denní porada vyučujících: 12:30

Slavnostní ukončení: pátek 25. 5. 2018 12:10

Závěrečná porada vyučujících: pátek 25. 5. 2018 13:00

 

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Edita Vyorálková

 

sp. - Anglický jazyk

7:45

8:05

 

Mgr. Anna Švecová / Mgr. Andrea Straková /

 

pr. - Základy společenských věd

8:45

9:00

 

Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Jan Žídek /

 

pr. - Německý jazyk

9:45

10:00

 

Mgr. Marie Snížková / Mgr. Dagmar Janatová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:45

11:05

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

Vendula Šrámková

 

sp. - Německý jazyk

8:05

8:25

 

Mgr. Marie Snížková / Mgr. Dagmar Janatová /

 

pr. - Základy společenských věd

9:00

9:15

 

Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Jan Žídek /

 

pr. - Anglický jazyk

10:00

10:15

 

Mgr. Anna Švecová / Mgr. Andrea Straková /

 

sp. - Český jazyk a literatura

11:05

11:25

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

Minh Tam Le

 

sp. - Německý jazyk

8:25

8:45

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Marie Snížková /

 

pr. - Základy společenských věd

9:30

9:45

 

Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Jan Žídek /

 

pr. - Anglický jazyk

10:30

10:45

 

Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Michaela Jakubíková /

 

sp. - Český jazyk a literatura

11:45

12:05

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

Daniel Fejfar

 

pr. - Základy společenských věd

9:15

9:30

 

Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Jan Žídek /

 

pr. - Anglický jazyk

10:15

10:30

 

Mgr. Anna Švecová / Mgr. Andrea Straková /

 

sp. - Český jazyk a literatura

11:25

11:45

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

 

Třída: 8.B - oktáva B (rok nástupu 2010)

Termín: úterý 22. 5. 2018 odpoledne

Předseda: Mgr. Dagmar Halová

Místopředseda: Mgr. Marie Snížková

Třídní: Petr Brož

Místnost: B204 - B204

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:50

Denní porada vyučujících: 16:35

Slavnostní ukončení: pátek 25. 5. 2018 12:10

Závěrečná porada vyučujících: pátek 25. 5. 2018 13:00

 

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Sára Štěpánová

 

pr. - Matematika

13:30

13:45

 

Petr Brož / Vítězslav Kubín /

 

sp. - Český jazyk a literatura

14:15

14:35

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

pr. - Anglický jazyk

15:15

15:30

 

Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Michaela Jakubíková /

Charlota Svatková

 

pr. - Biologie

13:45

14:00

 

Mgr. Radka Králová / Mgr. Lenka Šauerová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

14:35

14:55

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

pr. - Chemie

15:30

15:45

 

Mgr. Zuzana Habětínková / Mgr. Karla Šmejkalová /

Maja Anna Kastlová

 

pr. - Biologie

14:00

14:15

 

Mgr. Radka Králová / Mgr. Lenka Šauerová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

14:55

15:15

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

pr. - Chemie

15:45

16:00

 

Mgr. Zuzana Habětínková / Mgr. Karla Šmejkalová /

 

 

Třída: 8.B - oktáva B (rok nástupu 2010)

Termín: středa 23. 5. 2018 dopoledne

Předseda: Mgr. Dagmar Halová

Místopředseda: Mgr. Marie Snížková

Třídní: Petr Brož

Místnost: B204 - B204

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:50

Denní porada vyučujících: 12:40

Slavnostní ukončení: pátek 25. 5. 2018 12:10

Závěrečná porada vyučujících: pátek 25. 5. 2018 13:00

 

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Anna Vohralíková

 

pr. - Český jazyk a literatura

7:30

7:45

 

Mgr. Alexej Kokorev / Mgr. Linda Bubancová /

 

pr. - Estetická výchova - výtvarná

8:30

8:45

 

Mgr. Lenka Štorková / Mgr. Daniela Černá /

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:45

10:05

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

sp. - Anglický jazyk

10:45

11:05

 

Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Michaela Jakubíková /

 

ob. - Estetická výchova - výtvarná

11:50

12:05

 

Mgr. Lenka Štorková / Mgr. Daniela Černá /

Elisabeth Petáková

 

pr. - Dějepis

7:45

8:00

 

Mgr. Lenka Těžká / PhDr. Jakub Formánek /

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:45

9:05

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

sp. - Anglický jazyk

10:05

10:25

 

Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Michaela Jakubíková /

 

pr. - Základy společenských věd

11:05

11:20

 

Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Jan Žídek /

Barbora Vaňková

 

pr. - Dějepis

8:00

8:15

 

Mgr. Lenka Těžká / PhDr. Jakub Formánek /

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:05

9:25

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

sp. - Anglický jazyk

10:25

10:45

 

Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Michaela Jakubíková /

 

pr. - Základy společenských věd

11:20

11:35

 

Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Jan Žídek /

Dominik Vrána

 

pr. - Anglický jazyk

8:15

8:30

 

Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Michaela Jakubíková /

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:25

9:45

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

pr. - Základy společenských věd

11:35

11:50

 

Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Jan Žídek /

Nhu Quynh Le

 

pr. - Estetická výchova - výtvarná

12:05

12:20

 

Mgr. Lenka Štorková / Mgr. Daniela Černá /

 

 

Třída: 8.B - oktáva B (rok nástupu 2010)

Termín: čtvrtek 24. 5. 2018 dopoledne

Předseda: Mgr. Dagmar Halová

Místopředseda: Mgr. Marie Snížková

Třídní: Petr Brož

Místnost: B204 - B204

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:50

Denní porada vyučujících: 12:00

Slavnostní ukončení: pátek 25. 5. 2018 12:10

Závěrečná porada vyučujících: pátek 25. 5. 2018 13:00

 

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Kristýna Mikešová

 

pr. - Anglický jazyk

7:30

7:45

 

Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Michaela Jakubíková /

 

pr. - Geografie

8:45

9:00

 

Mgr. Pavla Jalovcová / Mgr. Antonín Jalovec /

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:00

10:20

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

Kryštof Pupala

 

pr. - Anglický jazyk

7:45

8:00

 

Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Michaela Jakubíková /

 

pr. - Geografie

9:00

9:15

 

Mgr. Pavla Jalovcová / Mgr. Antonín Jalovec /

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:20

10:40

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

Terezie Fleisnerová

 

pr. - Anglický jazyk

8:00

8:15

 

Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Michaela Jakubíková /

 

pr. - Geografie

9:15

9:30

 

Mgr. Pavla Jalovcová / Mgr. Antonín Jalovec /

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:40

11:00

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

Phi Ho

 

pr. - Německý jazyk

8:15

8:30

 

Mgr. Marie Snížková / Mgr. Dagmar Janatová /

 

pr. - Geografie

9:30

9:45

 

Mgr. Pavla Jalovcová / Mgr. Antonín Jalovec /

 

sp. - Český jazyk a literatura

11:00

11:20

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

Marie Kozáková

 

pr. - Deskriptivní geometrie

8:15

8:45

 

Mgr. Josef Hazi / Petr Brož /

 

pr. - Geografie

9:45

10:00

 

Mgr. Pavla Jalovcová / Mgr. Antonín Jalovec /

 

sp. - Český jazyk a literatura

11:20

11:40

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

 

Třída: 8.B - oktáva B (rok nástupu 2010)

Termín: čtvrtek 24. 5. 2018 odpoledne

Předseda: Mgr. Dagmar Halová

Místopředseda: Mgr. Marie Snížková

Třídní: Petr Brož

Místnost: B204 - B204

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:50

Denní porada vyučujících: 16:10

Slavnostní ukončení: pátek 25. 5. 2018 12:10

Závěrečná porada vyučujících: pátek 25. 5. 2018 13:00

 

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Martin Stolař

 

sp. - Český jazyk a literatura

13:20

13:40

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

pr. - Anglický jazyk

14:20

14:35

 

Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Michaela Jakubíková /

 

pr. - Fyzika

15:05

15:20

 

Vítězslav Kubín / Mgr. Roman Úlovec /

Tadeáš Blosgeber

 

sp. - Český jazyk a literatura

13:40

14:00

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

pr. - Anglický jazyk

14:35

14:50

 

Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Michaela Jakubíková /

 

pr. - Fyzika

15:20

15:35

 

Vítězslav Kubín / Mgr. Roman Úlovec /

Ondřej Hejzek

 

sp. - Český jazyk a literatura

14:00

14:20

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

pr. - Německý jazyk

14:50

15:05

 

Mgr. Marie Snížková / Mgr. Dagmar Janatová /

 

pr. - Fyzika

15:35

15:50

 

Vítězslav Kubín / Mgr. Roman Úlovec /

 

 

Třída: 8.B - oktáva B (rok nástupu 2010)

Termín: pátek 25. 5. 2018 dopoledne

Předseda: Mgr. Dagmar Halová

Místopředseda: Mgr. Marie Snížková

Třídní: Petr Brož

Místnost: B204 - B204

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:50

Denní porada vyučujících: 11:45

Slavnostní ukončení: pátek 25. 5. 2018 12:10

Závěrečná porada vyučujících: pátek 25. 5. 2018 13:00

 

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Martin Polidar

 

sp. - Český jazyk a literatura

7:40

8:00

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

pr. - Biologie

8:40

8:55

 

Mgr. Radka Králová / Mgr. Lenka Šauerová /

 

sp. - Anglický jazyk

10:15

10:35

 

Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Michaela Jakubíková /

 

pr. - Estetická výchova - hudební

11:10

11:25

 

Mgr. Dita Lorencová / Mgr. Marie Opekarová /

Gabriela Škrdlantová

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:00

8:20

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

pr. - Biologie

8:55

9:10

 

Mgr. Radka Králová / Mgr. Lenka Šauerová /

 

pr. - Chemie

9:40

9:55

 

Mgr. Zuzana Habětínková / Mgr. Karla Šmejkalová /

 

sp. - Anglický jazyk

10:35

10:55

 

Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Michaela Jakubíková /

Martin Votava

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:20

8:40

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

pr. - Biologie

9:10

9:25

 

Mgr. Radka Králová / Mgr. Lenka Šauerová /

 

sp. - Anglický jazyk

9:55

10:15

 

Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Michaela Jakubíková /

 

pr. - Geografie

10:55

11:10

 

Mgr. Pavla Jalovcová / Mgr. Antonín Jalovec /

Alexandr Lammel

 

pr. - Biologie

9:25

9:40

 

Mgr. Radka Králová / Mgr. Lenka Šauerová /

 

 

uloženo 11. 5. 2018 8:07

Zpracováno v systému Bakaláři