Rozpis studentů u maturitní zkoušky

 

Gymnázium Cheb, příspěvková organizace

 

Třída: 4.E - čtvrtá E (rok nástupu 2016)

Termín: pondělí 15. 6. 2020 dopoledne

Předseda: Mgr. Dagmar Halová

Místopředseda: Mgr. Jitka Joanidisová

Třídní: Mgr. Milan Kůtek

Místnost: A403 - A403

Denní porada vyučujících: 11:55

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Základy společenských věd     Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Blanka Stehlíková /

 

Silvie Charvátová

8:00

8:15

 

 

Anna Navrátilová

8:15

8:30

 

 

Jakub Komárek

8:30

8:45

 

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Daniela Černá / Mgr. Jaroslav Strach /

 

Silvie Charvátová

8:45

9:05

 

 

Anna Navrátilová

9:05

9:25

 

 

Jakub Komárek

9:25

9:45

 

sp.- Anglický jazyk     Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Nikola Hirková /

 

Silvie Charvátová

9:45

10:05

 

 

Anna Navrátilová

10:05

10:25

 

 

Jakub Komárek

10:25

10:45

 

pr.- Dějepis     Mgr. Lenka Těžká / Mgr. et Mgr. Jan Havel /

 

Silvie Charvátová

10:50

11:05

 

 

Anna Navrátilová

11:05

11:20

 

 

Jakub Komárek

11:20

11:35

 

 

 

Termín: pondělí 15. 6. 2020 odpoledne

Denní porada vyučujících: 16:50

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Anglický jazyk     Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Nikola Hirková /

 

Kateřina Josková

13:30

13:50

 

pr.- Chemie     Mgr. Zuzana Habětínková / Mgr. Hedvika Millionová /

 

Lucie Burianová

13:55

14:10

 

pr.- Geografie     Mgr. Lenka Šauerová / Mgr. Pavel Havrda /

 

Martina Váňová

14:10

14:25

 

 

Kateřina Josková

14:25

14:40

 

pr.- Německý jazyk     Mgr. Michala Suleková / Mgr. Dagmar Hájek Janatová /

 

Lucie Burianová

14:40

14:55

 

pr.- Základy společenských věd     Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Blanka Stehlíková /

 

Martina Váňová

14:55

15:10

 

 

Kateřina Josková

15:10

15:25

 

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Daniela Černá / Mgr. Jaroslav Strach /

 

Lucie Burianová

15:25

15:45

 

 

Martina Váňová

15:45

16:05

 

 

Kateřina Josková

16:05

16:25

 

 

 

Termín: úterý 16. 6. 2020 dopoledne

Denní porada vyučujících: 11:55

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Daniela Černá / Mgr. Jaroslav Strach /

 

Klára Bilinčuková

8:00

8:20

 

 

Iveta Šilhánková

8:20

8:40

 

 

Erica Mojžíšová

8:40

9:00

 

pr.- Biologie     Mgr. Radka Králová / Mgr. Hedvika Millionová /

 

Klára Bilinčuková

9:05

9:20

 

 

Iveta Šilhánková

9:20

9:35

 

 

Erica Mojžíšová

9:35

9:50

 

sp.- Anglický jazyk     Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Nikola Hirková /

 

Klára Bilinčuková

9:50

10:10

 

 

Iveta Šilhánková

10:10

10:30

 

 

Erica Mojžíšová

10:30

10:50

 

pr.- Chemie     Mgr. Zuzana Habětínková / Mgr. Hedvika Millionová /

 

Klára Bilinčuková

10:50

11:05

 

 

Iveta Šilhánková

11:05

11:20

 

 

Erica Mojžíšová

11:20

11:35

 

 

 

Termín: úterý 16. 6. 2020 odpoledne

Denní porada vyučujících: 16:50

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Anglický jazyk     Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Nikola Hirková /

 

Josef Tolar

13:20

13:40

 

pr.- Základy společenských věd     Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Blanka Stehlíková /

 

Dana Cetkovská

13:45

14:00

 

pr.- Biologie     Mgr. Radka Králová / Mgr. Hedvika Millionová /

 

Terezie Maherová

14:00

14:15

 

 

Josef Tolar

14:15

14:30

 

 

Dana Cetkovská

14:35

14:50

 

pr.- Francouzský jazyk     Mgr. Jitka Joanidisová / Mgr. Pavel Havrda /

 

Terezie Maherová

14:50

15:05

 

 

Josef Tolar

15:05

15:20

 

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Daniela Černá / Mgr. Jaroslav Strach /

 

Dana Cetkovská

15:25

15:45

 

 

Terezie Maherová

15:45

16:05

 

 

Josef Tolar

16:05

16:25

 

 

 

Termín: středa 17. 6. 2020 dopoledne

Denní porada vyučujících: 11:55

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Anglický jazyk     Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Nikola Hirková /

 

Matěj Vojík

8:00

8:20

 

 

Anna Šulcová

8:20

8:40

 

 

Jakub Lojka

8:40

9:00

 

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Daniela Černá / Mgr. Jaroslav Strach /

 

Matěj Vojík

9:00

9:20

 

 

Anna Šulcová

9:20

9:40

 

 

Jakub Lojka

9:40

10:00

 

pr.- Biologie     Mgr. Radka Králová / Mgr. Hedvika Millionová /

 

Matěj Vojík

10:05

10:20

 

 

Anna Šulcová

10:20

10:35

 

 

Jakub Lojka

10:35

10:50

 

pr.- Geografie     Mgr. Lenka Šauerová / Mgr. Pavel Havrda /

 

Matěj Vojík

10:50

11:05

 

 

Anna Šulcová

11:05

11:20

 

 

Jakub Lojka

11:20

11:35

 

 

 

Termín: čtvrtek 18. 6. 2020 dopoledne

Denní porada vyučujících: 11:45

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Daniela Černá / Mgr. Jaroslav Strach /

 

Purev-Ochir Byambajav

8:00

8:20

 

 

Martin Kolafa

8:20

8:40

 

 

Dominik Švagr

8:40

9:00

 

 

Petr Hnilica

9:00

9:20

 

pr.- Anglický jazyk     Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Nikola Hirková /

 

Purev-Ochir Byambajav

9:25

9:40

 

 

Martin Kolafa

9:40

9:55

 

 

Dominik Švagr

9:55

10:10

 

pr.- Fyzika     Vítězslav Kubín / Mgr. Roman Úlovec /

 

Petr Hnilica

10:10

10:25

 

pr.- Matematika     Ing. Mgr. Zdenka Zikmundová / Petr Brož /

 

Purev-Ochir Byambajav

10:25

10:40

 

 

Martin Kolafa

10:40

10:55

 

 

Dominik Švagr

10:55

11:10

 

 

Petr Hnilica

11:10

11:25

 

 

 

Termín: čtvrtek 18. 6. 2020 odpoledne

Denní porada vyučujících: 16:25

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Daniela Černá / Mgr. Jaroslav Strach /

 

Petra Jelínková

13:30

13:50

 

 

Sára Eisenhammer

13:50

14:10

 

 

Ondřej Pavelka

14:10

14:30

 

pr.- Biologie     Mgr. Radka Králová / Mgr. Hedvika Millionová /

 

Petra Jelínková

14:35

14:50

 

 

Sára Eisenhammer

14:50

15:05

 

pr.- Anglický jazyk     Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Nikola Hirková /

 

Ondřej Pavelka

15:05

15:20

 

pr.- Geografie     Mgr. Lenka Šauerová / Mgr. Pavel Havrda /

 

Petra Jelínková

15:20

15:35

 

 

Sára Eisenhammer

15:35

15:50

 

 

Ondřej Pavelka

15:50

16:05

 

 

 

Termín: pátek 19. 6. 2020 dopoledne

Denní porada vyučujících: 12:25

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Estetická výchova - výtvarná     Mgr. Lenka Štorková / Mgr. Daniela Černá /

 

Lucie Hradecká

8:00

8:15

 

 

Jana Danihelková

8:15

8:30

 

pr.- Biologie     Mgr. Radka Králová / Mgr. Hedvika Millionová /

 

Terezie Mariánusová

8:30

8:45

 

 

Lucie Hradecká

8:45

9:00

 

pr.- Základy společenských věd     Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Blanka Stehlíková /

 

Jana Danihelková

9:00

9:15

 

 

Terezie Mariánusová

9:15

9:30

 

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Daniela Černá / Mgr. Jaroslav Strach /

 

Lucie Hradecká

9:30

9:50

 

 

Jana Danihelková

9:50

10:10

 

 

Terezie Mariánusová

10:10

10:30

 

sp.- Anglický jazyk     Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Nikola Hirková /

 

Lucie Hradecká

10:30

10:50

 

sp.- Německý jazyk     Mgr. Michala Suleková / Mgr. Dagmar Hájek Janatová /

 

Jana Danihelková

10:50

11:10

 

sp.- Anglický jazyk     Mgr. Věra Rendlová / Mgr. Nikola Hirková /

 

Terezie Mariánusová

11:10

11:30

 

ob.- Estetická výchova - výtvarná     Mgr. Lenka Štorková / Mgr. Daniela Černá /

 

Lucie Hradecká

11:35

11:50

 

 

Jana Danihelková

11:50

12:05

 

 

 

Třída: 8.A - oktáva A (rok nástupu 2012)

Termín: pondělí 15. 6. 2020 dopoledne

Předseda: Mgr. Ing. Petra Karchňáková

Místopředseda: Mgr. Marie Opekarová

Třídní: Ing. Libor Matoušek

Místnost: A406 - A406

Denní porada vyučujících: 12:10

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Dita Lorencová / Mgr. Lenka Těžká /

 

Michaela Chárová

8:00

8:20

 

 

Martina Kroupová

8:15

8:40

 

 

Sebastian Klimt

8:40

9:00

 

pr.- Biologie     Ing. Libor Matoušek / Mgr. Hedvika Millionová /

 

Michaela Chárová

9:05

9:20

 

 

Martina Kroupová

9:20

9:40

 

 

Sebastian Klimt

9:40

9:55

 

sp.- Anglický jazyk     Mgr. Romana Slámová / Mgr. Alena Hanzalová /

 

Michaela Chárová

9:55

10:15

 

sp.- Anglický jazyk     Mgr. Michaela Jakubíková / Mgr. Andrea Straková /

 

Martina Kroupová

10:15

10:40

 

sp.- Anglický jazyk     Mgr. Romana Slámová / Mgr. Alena Hanzalová /

 

Sebastian Klimt

10:40

11:00

 

pr.- Chemie     Mgr. Zuzana Habětínková / Mgr. Hedvika Millionová /

 

Michaela Chárová

11:00

11:15

 

 

Martina Kroupová

11:15

11:35

 

pr.- Základy společenských věd     Mgr. Jan Žídek / Mgr. Blanka Stehlíková /

 

Sebastian Klimt

11:35

11:50

 

 

 

Termín: pondělí 15. 6. 2020 odpoledne

Denní porada vyučujících: 16:25

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Dita Lorencová / Mgr. Lenka Těžká /

 

Nguyen Viet Tiep Dang

13:30

13:50

 

 

Lukáš Pulec

13:50

14:10

 

 

Chi Tai Dinh

14:10

14:30

 

pr.- Anglický jazyk     Mgr. Romana Slámová / Mgr. Alena Hanzalová /

 

Nguyen Viet Tiep Dang

14:35

14:50

 

pr.- Matematika     Mgr. Lenka Gladavská, D.E.A / Petr Brož /

 

Lukáš Pulec

14:50

15:05

 

pr.- Anglický jazyk     Mgr. Michaela Jakubíková / Mgr. Andrea Straková /

 

Chi Tai Dinh

15:05

15:20

 

pr.- Geografie     Mgr. Lenka Šauerová / Mgr. Pavel Havrda /

 

Nguyen Viet Tiep Dang

15:20

15:35

 

 

Lukáš Pulec

15:35

15:50

 

 

Chi Tai Dinh

15:50

16:05

 

 

 

Termín: úterý 16. 6. 2020 dopoledne

Denní porada vyučujících: 11:55

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Anglický jazyk     Mgr. Romana Slámová / Mgr. Alena Hanzalová /

 

Klára Eklová

8:00

8:20

 

 

Barbora Hrabětová

8:20

8:40

 

sp.- Anglický jazyk     Mgr. Michaela Jakubíková / Mgr. Andrea Straková /

 

Lucie Kučerová

8:40

9:00

 

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Dita Lorencová / Mgr. Lenka Těžká /

 

Klára Eklová

9:00

9:20

 

 

Barbora Hrabětová

9:20

9:40

 

 

Lucie Kučerová

9:40

10:00

 

pr.- Francouzský jazyk     Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Jitka Joanidisová /

 

Klára Eklová

10:05

10:20

 

 

Barbora Hrabětová

10:20

10:35

 

 

Lucie Kučerová

10:35

10:50

 

pr.- Základy společenských věd     Mgr. Jan Žídek / Mgr. Blanka Stehlíková /

 

Klára Eklová

10:50

11:05

 

 

Barbora Hrabětová

11:05

11:20

 

 

Lucie Kučerová

11:20

11:35

 

 

 

Termín: středa 17. 6. 2020 dopoledne

Denní porada vyučujících: 12:00

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Anglický jazyk     Mgr. Romana Slámová / Mgr. Alena Hanzalová /

 

Michaela Korelusová

8:00

8:20

 

 

Viktorie Kovářová

8:20

8:40

 

pr.- Fyzika     Vítězslav Kubín / Mgr. Roman Úlovec /

 

Vojtěch Horčička

8:45

9:00

 

pr.- Geografie     Mgr. Lenka Šauerová / Mgr. Pavel Havrda /

 

Michaela Korelusová

9:00

9:15

 

 

Viktorie Kovářová

9:15

9:30

 

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Dita Lorencová / Mgr. Lenka Těžká /

 

Alexander Žibrita

9:30

9:50

 

 

Vojtěch Horčička

9:50

10:10

 

 

Michaela Korelusová

10:10

10:30

 

 

Viktorie Kovářová

10:30

10:50

 

pr.- Matematika     Mgr. Lenka Gladavská, D.E.A / Petr Brož /

 

Alexander Žibrita

10:55

11:10

 

pr.- Základy společenských věd     Mgr. Jan Žídek / Mgr. Blanka Stehlíková /

 

Michaela Korelusová

11:10

11:25

 

 

Viktorie Kovářová

11:25

11:40

 

 

 

Termín: středa 17. 6. 2020 odpoledne

Denní porada vyučujících: 16:25

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Biologie     Ing. Libor Matoušek / Mgr. Hedvika Millionová /

 

Jiří Srogoň

13:30

13:45

 

 

Anna Zelenková

13:45

14:00

 

pr.- Anglický jazyk     Mgr. Michaela Jakubíková / Mgr. Andrea Straková /

 

Minh Khang Dinh

14:00

14:15

 

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Dita Lorencová / Mgr. Lenka Těžká /

 

Jiří Srogoň

14:15

14:35

 

 

Anna Zelenková

14:35

14:55

 

 

Minh Khang Dinh

14:55

15:15

 

pr.- Chemie     Mgr. Zuzana Habětínková / Mgr. Hedvika Millionová /

 

Jiří Srogoň

15:20

15:35

 

 

Anna Zelenková

15:35

15:50

 

 

Minh Khang Dinh

15:50

16:05

 

 

 

Termín: čtvrtek 18. 6. 2020 dopoledne

Denní porada vyučujících: 11:50

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Anglický jazyk     Mgr. Romana Slámová / Mgr. Alena Hanzalová /

 

Samuel Kassal

8:00

8:15

 

pr.- Matematika     Mgr. Lenka Gladavská, D.E.A / Petr Brož /

 

Šimon Jelínek

8:15

8:30

 

 

Petr Pinc

8:30

8:45

 

 

Dinh Quang Linh Le

8:45

9:00

 

pr.- Deskriptivní geometrie     Mgr. Josef Hazi / Mgr. Pavel Havrda /

 

Samuel Kassal

8:45

9:15

 

 

Šimon Jelínek

9:00

9:30

 

 

Petr Pinc

9:15

9:45

 

 

Dinh Quang Linh Le

9:30

10:00

 

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Dita Lorencová / Mgr. Lenka Těžká /

 

Samuel Kassal

10:00

10:20

 

 

Šimon Jelínek

10:20

10:40

 

 

Petr Pinc

10:40

11:00

 

 

Dinh Quang Linh Le

11:00

11:20

 

 

 

Termín: čtvrtek 18. 6. 2020 odpoledne

Denní porada vyučujících: 16:25

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Dita Lorencová / Mgr. Lenka Těžká /

 

Filip Slanina

13:30

13:50

 

 

Chu Anh Dung Nguyen

13:50

14:10

 

 

Vu Hoang Son Nguyen

14:10

14:30

 

pr.- Matematika     Mgr. Lenka Gladavská, D.E.A / Petr Brož /

 

Filip Slanina

14:35

14:50

 

 

Chu Anh Dung Nguyen

14:50

15:05

 

 

Vu Hoang Son Nguyen

15:05

15:20

 

pr.- Fyzika     Vítězslav Kubín / Mgr. Roman Úlovec /

 

Filip Slanina

15:20

15:35

 

pr.- Anglický jazyk     Mgr. Michaela Jakubíková / Mgr. Andrea Straková /

 

Chu Anh Dung Nguyen

15:35

15:50

 

 

Vu Hoang Son Nguyen

15:50

16:05

 

 

 

Termín: pátek 19. 6. 2020 dopoledne

Denní porada vyučujících: 12:05

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Německý jazyk     Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Michala Suleková /

 

Klára Marxová

8:00

8:20

 

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Dita Lorencová / Mgr. Lenka Těžká /

 

Matěj Novotný

8:20

8:40

 

 

Markéta Kremová

8:40

9:00

 

 

Klára Marxová

9:00

9:20

 

pr.- Geografie     Mgr. Lenka Šauerová / Mgr. Pavel Havrda /

 

Matěj Novotný

9:25

9:40

 

pr.- Základy společenských věd     Mgr. Jan Žídek / Mgr. Blanka Stehlíková /

 

Markéta Kremová

9:45

10:00

 

 

Klára Marxová

10:00

10:15

 

pr.- Dějepis     Mgr. Lenka Těžká / Mgr. et Mgr. Jan Havel /

 

Matěj Novotný

10:15

10:30

 

 

Markéta Kremová

10:30

10:45

 

pr.- Anglický jazyk     Mgr. Michaela Jakubíková / Mgr. Andrea Straková /

 

Klára Marxová

10:45

11:00

 

sp.- Anglický jazyk     Mgr. Michaela Jakubíková / Mgr. Andrea Straková /

 

Matěj Novotný

11:00

11:20

 

 

Markéta Kremová

11:20

11:40

 

 

 

Třída: 8.B - oktáva B (rok nástupu 2012)

Termín: pondělí 15. 6. 2020 dopoledne

Předseda: Mgr. Renata Speierlová

Místopředseda: Mgr. Marie Snížková

Třídní: Olga Vykysalá

Místnost: A404 - A404

Denní porada vyučujících: 11:55

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Německý jazyk     Mgr. Marie Snížková / Mgr. Michala Suleková /

 

Barbora Matějková

8:00

8:20

 

sp.- Anglický jazyk     Mgr. Michaela Jakubíková / Mgr. Andrea Straková /

 

Michaela Mochánová

8:20

8:40

 

 

Daniela Trpáková

8:40

9:00

 

pr.- Chemie     Mgr. Zuzana Habětínková / Mgr. Radka Králová /

 

Barbora Matějková

9:00

9:15

 

 

Michaela Mochánová

9:15

9:30

 

 

Daniela Trpáková

9:30

9:45

 

sp.- Český jazyk a literatura     Olga Vykysalá / Mgr. Linda Bubancová /

 

Barbora Matějková

9:45

10:05

 

 

Michaela Mochánová

10:05

10:25

 

 

Daniela Trpáková

10:25

10:45

 

pr.- Biologie     Ing. Libor Matoušek / Mgr. Radka Králová /

 

Barbora Matějková

10:50

11:05

 

 

Michaela Mochánová

11:05

11:20

 

 

Daniela Trpáková

11:20

11:35

 

 

 

Termín: pondělí 15. 6. 2020 odpoledne

Denní porada vyučujících: 16:30

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Biologie     Ing. Libor Matoušek / Mgr. Radka Králová /

 

Zuzana Jalovcová

13:30

13:45

 

 

Jan Šťovíček

13:45

14:00

 

pr.- Anglický jazyk     Mgr. Michaela Jakubíková / Mgr. Andrea Straková /

 

Nhat Duong Ha

14:00

14:15

 

sp.- Český jazyk a literatura     Olga Vykysalá / Mgr. Linda Bubancová /

 

Zuzana Jalovcová

14:15

14:35

 

 

Jan Šťovíček

14:35

14:55

 

 

Nhat Duong Ha

14:55

15:15

 

pr.- Chemie     Mgr. Zuzana Habětínková / Mgr. Radka Králová /

 

Zuzana Jalovcová

15:20

15:35

 

 

Jan Šťovíček

15:35

15:50

 

pr.- Německý jazyk     Mgr. Marie Snížková / Mgr. Michala Suleková /

 

Nhat Duong Ha

15:50

16:05

 

 

 

Termín: úterý 16. 6. 2020 dopoledne

Denní porada vyučujících: 11:45

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk a literatura     Olga Vykysalá / Mgr. Linda Bubancová /

 

Jakub Maršíček

8:00

8:20

 

 

Tomáš Heinl

8:20

8:40

 

 

Cao Khánh Nguyen

8:40

9:00

 

 

Antonie Gangurová

9:00

9:20

 

pr.- Fyzika     Vítězslav Kubín / Mgr. Roman Úlovec /

 

Jakub Maršíček

9:25

9:40

 

 

Tomáš Heinl

9:40

9:55

 

pr.- Matematika     Petr Brož / Mgr. Lenka Gladavská, D.E.A /

 

Cao Khánh Nguyen

9:55

10:10

 

 

Antonie Gangurová

10:10

10:25

 

pr.- Anglický jazyk     Mgr. et Mgr. Jan Havel / Mgr. Alena Hanzalová /

 

Jakub Maršíček

10:25

10:40

 

 

Tomáš Heinl

10:40

10:55

 

 

Cao Khánh Nguyen

10:55

11:10

 

pr.- Deskriptivní geometrie     Mgr. Josef Hazi / Petr Brož /

 

Antonie Gangurová

10:55

11:25

 

 

 

Termín: úterý 16. 6. 2020 odpoledne

Denní porada vyučujících: 16:35

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Anglický jazyk     Mgr. et Mgr. Jan Havel / Mgr. Alena Hanzalová /

 

Michaela Denková

13:20

13:40

 

sp.- Český jazyk a literatura     Olga Vykysalá / Mgr. Linda Bubancová /

 

Kateřina Valušová

13:40

14:00

 

 

Kristýna Kunová

14:00

14:20

 

 

Michaela Denková

14:20

14:40

 

pr.- Dějepis     Mgr. Lenka Těžká / Mgr. et Mgr. Jan Havel /

 

Kateřina Valušová

14:45

15:00

 

 

Kristýna Kunová

15:00

15:15

 

pr.- Německý jazyk     Mgr. Marie Snížková / Mgr. Michala Suleková /

 

Michaela Denková

15:15

15:30

 

pr.- Základy společenských věd     Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Blanka Stehlíková /

 

Kateřina Valušová

15:30

15:45

 

 

Kristýna Kunová

15:45

16:00

 

 

Michaela Denková

16:00

16:15

 

 

 

Termín: středa 17. 6. 2020 dopoledne

Denní porada vyučujících: 12:05

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Estetická výchova - výtvarná     Mgr. Lenka Štorková / Mgr. Daniela Černá /

 

Anna Vondráčková

7:55

8:10

 

pr.- Geografie     Mgr. Lenka Šauerová / Mgr. Pavel Havrda /

 

Anna Wilson

8:10

8:25

 

pr.- Dějepis     Mgr. Lenka Těžká / Mgr. et Mgr. Jan Havel /

 

Petra Nohejlová

8:25

8:40

 

pr.- Anglický jazyk     Mgr. Michaela Jakubíková / Mgr. Andrea Straková /

 

Anna Vondráčková

8:40

8:55

 

pr.- Základy společenských věd     Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Blanka Stehlíková /

 

Anna Wilson

8:55

9:10

 

 

Petra Nohejlová

9:10

9:25

 

sp.- Německý jazyk     Mgr. Marie Snížková / Mgr. Michala Suleková /

 

Anna Vondráčková

9:25

9:45

 

 

Anna Wilson

9:45

10:05

 

sp.- Anglický jazyk     Mgr. Michaela Jakubíková / Mgr. Andrea Straková /

 

Petra Nohejlová

10:05

10:25

 

sp.- Český jazyk a literatura     Olga Vykysalá / Mgr. Linda Bubancová /

 

Anna Vondráčková

10:25

10:45

 

 

Anna Wilson

10:45

11:05

 

 

Petra Nohejlová

11:05

11:25

 

ob.- Estetická výchova - výtvarná     Mgr. Lenka Štorková / Mgr. Daniela Černá /

 

Anna Vondráčková

11:30

11:45

 

 

 

Termín: středa 17. 6. 2020 odpoledne

Denní porada vyučujících: 16:30

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk a literatura     Olga Vykysalá / Mgr. Linda Bubancová /

 

Phuong Chi Nguyen

13:30

13:50

 

 

Jakub Mladý

13:50

14:10

 

 

Duc Quang Hung Le

14:10

14:30

 

 

Albert Psota

14:30

14:50

 

pr.- Anglický jazyk     Mgr. Michaela Jakubíková / Mgr. Andrea Straková /

 

Phuong Chi Nguyen

14:55

15:10

 

pr.- Matematika     Petr Brož / Mgr. Lenka Gladavská, D.E.A /

 

Jakub Mladý

15:10

15:25

 

 

Duc Quang Hung Le

15:25

15:40

 

 

Albert Psota

15:40

15:55

 

 

Phuong Chi Nguyen

15:55

16:10

 

 

 

Termín: čtvrtek 18. 6. 2020 dopoledne

Denní porada vyučujících: 11:45

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk a literatura     Olga Vykysalá / Mgr. Linda Bubancová /

 

Thi Van Anh Dang

8:00

8:20

 

 

Thi Huong Ly Ngo

8:20

8:40

 

 

Thuy Hang Tran

8:40

9:00

 

 

David Vu

9:00

9:20

 

pr.- Anglický jazyk     Mgr. Michaela Jakubíková / Mgr. Andrea Straková /

 

Thi Van Anh Dang

9:25

9:40

 

 

Thi Huong Ly Ngo

9:40

9:55

 

pr.- Anglický jazyk     Mgr. et Mgr. Jan Havel / Mgr. Alena Hanzalová /

 

Thuy Hang Tran

9:55

10:10

 

 

David Vu

10:10

10:25

 

pr.- Geografie     Mgr. Lenka Šauerová / Mgr. Pavel Havrda /

 

Thi Van Anh Dang

10:25

10:40

 

 

Thi Huong Ly Ngo

10:40

10:55

 

 

Thuy Hang Tran

10:55

11:10

 

 

David Vu

11:10

11:25

 

 

 

Termín: pátek 19. 6. 2020 dopoledne

Denní porada vyučujících: 12:10

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Anglický jazyk     Mgr. Michaela Jakubíková / Mgr. Andrea Straková /

 

Štěpánka Burianová

8:00

8:20

 

 

Jana Hegerová

8:20

8:40

 

sp.- Anglický jazyk     Mgr. et Mgr. Jan Havel / Mgr. Alena Hanzalová /

 

Kateřina Drábová

8:40

9:00

 

sp.- Český jazyk a literatura     Olga Vykysalá / Mgr. Linda Bubancová /

 

Štěpánka Burianová

9:00

9:20

 

 

Jana Hegerová

9:20

9:40

 

 

Kateřina Drábová

9:40

10:00

 

pr.- Chemie     Mgr. Zuzana Habětínková / Mgr. Radka Králová /

 

Štěpánka Burianová

10:05

10:20

 

 

Jana Hegerová

10:20

10:35

 

 

Kateřina Drábová

10:35

10:50

 

pr.- Biologie     Ing. Libor Matoušek / Mgr. Radka Králová /

 

Štěpánka Burianová

11:00

11:15

 

 

Jana Hegerová

11:15

11:30

 

 

Kateřina Drábová

11:30

11:45