LOGICKÁ OLYMPIÁDA – dvakrát druhé místo v nejvyšším kole

Zdenka ZikmundováAktuality, Matematika

Každým rokem na podzim se studenti naší školy zúčastňují Logické olympiády. V průběhu října se nejprve konalo nominační kolo, které bylo jako vždy online. Tohoto kola se zúčastnilo 64 studentů nižšího gymnázia a 86 studentů vyššího gymnázia. Do krajského kola postoupilo v každé kategorii 16 našich studentů.

Současná covidová situace zapříčinila to, že se krajské kolo konalo netradičně online a celostátní kolo bylo dokonce zrušeno. Což je pro nás velká škoda, protože bychom měli zástupce v celostátním kole v každé kategorii.

GRATULUJEME !!!

V krajském kole, které se konalo v pátek 6.11.2020 se v kategorii B (2. stupeň základních škol) umístila na 2. místě Jana Anna Mecnerová (3.B). a v kategorii C (střední školy) se taktéž na 2. místě umístil Tomáš Zikmund (5.B).

Majka Le (6.A) skončila těsně pod stupni vítězů.  Výsledky dalších našich borců si můžete prohlédnout na stránkách soutěže (www.logickaolympiada.cz/krajska_kola).

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a už se těšíme na příští ročník.