Aula gymnázia

Na dnech otevřených dveří se dozvíš informace k přijímacímu řízení, prohlédneš si budovu školy a můžeš si promluvit s našimi studenty a pedagogy. Ukážeme ti také, jak u nás probíhají hodiny zeměpisu, fyziky, chemie a biologie. A samozřejmě pro tebe máme připravenou ukázku v našem planetáriu.

Dny otevřených dveří pořádáme dvakrát ročně.

Pro uchazeče o studium z devátých tříd pořádáme také Týden otevřených dveří, kde máš možnost stát se studentem Gymnázia Cheb na jeden den.

Termíny dnů otevřených dveří

Úterý 8. 12. 2020   od 16:00             Úterý 2. 2. 2021   od 16:00

Týden otevřených dveří – žákem Gymnázia Cheb na jeden den


Zajímá tě, jak to chodí na gymnázium předtím, než tam nastoupíš? Bojíš se, že studium bude příliš těžké, prostředí neznámé a nebudeš to zvládat?
Není nic lepšího, než si to vyzkoušet na vlastní kůži! Pro zájemce a zájemkyně z devátých tříd nabízíme jedinečný program, který ti umožní stát se naším studentem na jeden den.

Vyzkoušíš si, jak u nás probíhá výuka v různých předmětech a co od studia můžeš očekávat. Přidáš se do třídy 1.E, což je třída tvých o rok starších kolegů. Většina z nich byla studentem na jeden den minulý rok, takže se o tebe dobře postarají a vše ti vysvětlí.

Žákem Gymnázia Cheb na zkoušku můžete být v době od 7. do 11. prosince 2020. Na každý den se může přihlásit maximálně 6 zájemců.