Aula gymnázia

Na dnech otevřených dveří se dozvíš informace k přijímacímu řízení, prohlédneš si budovu školy a můžeš si promluvit s našimi studenty a pedagogy. Ukážeme ti také, jak u nás probíhají hodiny zeměpisu, fyziky, chemie a biologie. A samozřejmě pro tebe máme připravenou ukázku v našem planetáriu. Dny otevřených dveří pořádáme dvakrát ročně.

Pro uchazeče o studium z devátých tříd pořádáme také Týden otevřených dveří, kde máš možnost stát se studentem Gymnázia Cheb na jeden den.

Termíny dnů otevřených dveří a přípravné kurzy

V úterý 7. prosince. 2021 se bohužel Den otevřených dveří (z důvodu špatné epidemiologické situace) konat nebude! Jako náhradu zájemcům o studium nabízíme interaktivní VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKU NAŠÍ ŠKOLY.

V úterý 8. února. 2022 se už Den otevřených dveří konat bude (v souladu s aktuálními opatřeními). Byla by škoda zájemcům tuto možnost nedat, těšíme se na vás od 16:00 hodin!

Přípravné kurzy na přijímací zkoušky budou probíhat v březnu a dubnu. Informace a přihlašovací formulář (zapisování je možné do 20. února 2022) ZDE.

Cvičné testy k přijímacím zkouškám z českého jazyka na webu ičeština.cz pro inspiraci a trénink.