Na dnech otevřených dveří se dozvíš informace k přijímacímu řízení, prohlédneš si budovu školy a můžeš si promluvit s našimi studenty a pedagogy. Ukážeme ti také, jak u nás probíhají hodiny zeměpisu, fyziky, chemie a biologie. A samozřejmě pro tebe máme připravenou ukázku v našem planetáriu.

Dny otevřených dveří pořádáme dvakrát ročně.

Pro uchazeče o studium z devátých tříd pořádáme také Týdny otevřených dveří, kde máš možnost stát se studentem Gymnázia Cheb na jeden den.

Termíny dnů otevřených dveří

Úterý 5. 12. 2017

od 16:00

Úterý 6. 2. 2018

od 16:00

Týdny otevřených dveří – žákem Gymnázia Cheb na jeden den

Zajímá tě, jak to chodí na gymnázium předtím, než tam nastoupíš? Bojíš se, že studium bude příliš těžké, prostředí neznámé a nebudeš to zvládat?
Není nic lepšího, než si to vyzkoušet na vlastní kůži! Pro zájemce a zájemkyně z devátých tříd nabízíme jedinečný program, který ti umožní stát se naším studentem na jeden den.

Vyzkoušíš si, jak u nás probíhá výuka v různých předmětech a co od studia můžeš očekávat. Přidáš se do třídy 1.E, což je třída tvých o rok starších kolegů. Většina z nich byla studentem na jeden den minulý rok, takže se o tebe dobře postarají a vše ti vysvětlí.

Žákem Gymnázia Cheb na zkoušku můžete být v době od 4. do 15. prosince 2017. Na každý den se mohou přihlásit maximálně 3 zájemci.