Jaroslav Kočvara

RNDr. Ing. Jaroslav Kočvara


Ředitel školy

Radka Králová

Mgr. Radka Králová


Zástupkyně ředitele pro přírodovědné předměty

Jan Žídek

Mgr. Jan Žídek


Zástupce ředitele pro humanitní předměty

Jméno

Funkce/Předmět

Email

Telefon / klapka

Vedení školy

739 322 319 /

RNDr. Ing. Jaroslav Kočvara

Ředitel školy

kocvara@gymcheb.cz

/ 236

Mgr. Radka Králová

Zástupkyně ředitele pro přírodovědné předměty / Ch, Bi

kralova@gymcheb.cz

/ 238

Mgr. Jan Žídek

Zástupce ředitele pro humanitní předměty / ZSV, TV

zidek@gymcheb.cz

/ 239

Mgr. Miroslav Stulák

Manažer školy, organizátor
Dějepisné soutěže studentů gymnázií ČR a SR

stulak@gymcheb.cz

/ 240

Martina Navrátilová

Tajemnice školy / sekretariát

navratilova@gymcheb.cz

/ 200

Ekonomický úsek

Renata Čejková

Vedoucí ekonomického úseku

recejko@gymcheb.cz

/ 247

Jarmila Píšová

Hlavní účetní

pisova@gymcheb.cz

/ 247

Renata Tvrdá

Personalistka, hospodářka a pokladní

tvrda@gymcheb.cz

/ 254

Studovna

Strohmaierová Lenka

Pracovnice knihovny a studovny

strohmaierova@gymcheb.cz

/ 246

Správa budov

Jakub Holota

Správce budov

holota@gymcheb.cz

/ 232

Správa ICT

Michal Santo

Správce sítě

santo@gymcheb.cz

/ 263

Pedagogický sbor

Adler Roman

TV

adler@gymcheb.cz

/ 251

Brož Petr

M, IVT

broz@gymcheb.cz

/ 219

Bubancová Linda

FJ, ČJ

bubancova@gymcheb.cz

/ 207

Cisarik Stanislav

D, G

cisarik@gymcheb.cz

/ 269

Čamrová Libuše

FY, IVT

camrova@gymcheb.cz

/ 224

Černá Daniela

VV, ČJ

cerna@gymcheb.cz

/ 207

Fišer Tomáš

AJ

fiser@gymcheb.cz

Flaksa Michal

TV

flaksa@gymcheb.cz

/ 251

Formánek Jakub

Latina

formanek@gymcheb.cz

/ 269

Gladavská Lenka

M, HV

gladavska@gymcheb.cz

/ 231

Habětínková Zuzana

CH, FY

habetinkova@gymcheb.cz

/ 226

Hájek Janatová Dagmar

NJ, TV

janatova@gymcheb.cz

/ 203

Hanzalová Alena

AJ, RJ

hanzalova@gymcheb.cz

/ 209

Havel Jan

AJ, D, ZSV

havel@gymcheb.cz

/ 202

Havrda Pavel

M, G, FR, DG

havrda@gymcheb.cz

/ 214

Hirková Nikola

ČJ, AJ

hirkova@gymcheb.cz

/ 206

Jakubíková Michaela

AJ, RJ

jakubikova@gymcheb.cz

/ 202

Joanidisová Jitka

FR, PEK

joanidisova@gymcheb.cz

/ 211

Knot Josef

M, FY

knot@gymcheb.cz

/ 218

Kočvara Jaroslav

M, FY

kocvara@gymcheb.cz

/ 236

Kokorev Alexej

EV, NJ, ČJ

kokorev@gymcheb.cz

/ 208

Králová Radka

CH, BI

kralova@gymcheb.cz

/ 216

Krutinová Ivana

M, FY

krutinova@gymcheb.cz

/ 218

Kubín Vítězslav

FY, M

kubin@gymcheb.cz

/ 220

Kunertová Zajová Jitka

NJ, G

kunertova@gymcheb.cz

/ 269

Kůtek Milan

OV, ZSV, TV

kutek@gymcheb.cz

/ 205

Lorencová Dita

ČJ, HV, PEK

lorencova@gymcheb.cz

/ 206

Matoušek Libor

IVT, BI

matousek@gymcheb.cz

/ 219

Millionová Hedvika

CH, BI

milli@gymcheb.cz

/ 214

Mlátilíková Ellen

školní speciální pedagog

mlatilikova@gymcheb.cz

/ 242

Opekarová Marie

ČJ, HV

opekarova@gymcheb.cz

/ 217

Pešková Michaela

TV

peskova@gymcheb.cz

/ 251

Polláková Radka

IVT, AJ

pollakova@gymcheb.cz

Rendlová Věra

AJ

rendlova@gymcheb.cz

/ 207

Slámová Romana

AJ

slamova@gymcheb.cz

/ 209

Snížková Marie

NJ

snizkova@gymcheb.cz

/ 212

Stehlíková Blanka

OV, ZSV, TV

stehlikova@gymcheb.cz

/ 210

Straková Andrea

AJ

strakova@gymcheb.cz

/ 205

Stulák Miroslav

D, RJ

stulak@gymcheb.cz

/ 240

Suleková Michala

NJ

sulekova@gymcheb.cz

/ 212

Šauerová Lenka

G, BI

sauerova@gymcheb.cz

/ 231

Šmejkalová Karla

M, CH

smejkalova@gymcheb.cz

/ 226

Štorková Lenka

VV, ČJ

storkova@gymcheb.cz

/ 204

Teubner Maxmillian

AJ

teubner@gymcheb.cz

/ 211

Těžká Lenka

ČJ, D, HV

tezka@gymcheb.cz

/ 269

Úlovcová Jaroslava

M, NJ, CH

ulovcova@gymcheb.cz

/ 204

Úlovec Roman

M, FY, IVT

ulovec@gymcheb.cz

/ 220

Vykysalá Olga

ČJ, NJ

vykysala@gymcheb.cz

/ 201

Zikmundová Zdenka

M, TV

zikmundova@gymcheb.cz

/ 216

Žídek Jan

ZSV, TV

zidek@gymcheb.cz

/ 239