RNDr. Ing. Jaroslav Kočvara


                                          Ředitel školy

Mgr. Josef Hazi


Zástupce ředitele pro přírodovědné předměty

Mgr. Jan Žídek


Zástupce ředitele pro humanitní předměty


Jméno Funkce/Předmět Email Telefon / klapka
Vedení školy     739 322 319 /
RNDr. Ing. Jaroslav Kočvara Ředitel školy kocvara@gymcheb.cz  / 236
Mgr. Josef Hazi Zástupce ředitele pro přírodovědné předměty / Ma, DG hazi@gymcheb.cz  / 238
Mgr. Jan Žídek Zástupce ředitele pro humanitní předměty / ZSV, TV zidek@gymcheb.cz  / 239
Martina Navrátilová Tajemnice školy / sekretariát navratilova@gymcheb.cz  / 200
       
Ekonomický úsek      
Renata Čejková Vedoucí ekonomického úseku recejko@gymcheb.cz  / 247
Jarmila Píšová Hlavní účetní pisova@gymcheb.cz  / 247
Renata Tvrdá Personalistka, hospodářka a pokladní tvrda@gymcheb.cz  / 254
       
Studovna      
Strohmaierová Lenka Pracovnice knihovny a studovny strohmaierova@gymcheb.cz  / 246
       
Správa budov      
Jakub Holota Správce budov holota@gymcheb.cz  / 232
       
Správa ICT      
Michal Santo Správce sítě santo@gymcheb.cz  / 263
       
       
Pedagogický sbor      
Adler Roman TV adler@gymcheb.cz  / 251
Brož Petr M, IVT broz@gymcheb.cz  / 219
Bubancová Linda FJ, ČJ bubancova@gymcheb.cz  / 207
Čamrová Libuše FY, IVT camrova@gymcheb.cz  / 224
Černá Daniela VV, ČJ cerna@gymcheb.cz  / 207
Dirlbeck Jan FY, M dirlbeck@gymcheb.cz  / 224
Formánek Jakub Latina formanek@gymcheb.cz  / 269
Habětínková Zuzana CH, FY habetinkova@gymcheb.cz  / 226
Hájek Janatová Dagmar NJ, TV janatova@gymcheb.cz  / 203
Hanzalová Alena AJ, RJ hanzalova@gymcheb.cz  / 209
Havel Jan AJ, D, ZSV havel@gymcheb.cz  / 202
Havrda Pavel M, G, FR, DG havrda@gymcheb.cz  / 214
Hazi Josef M, DG hazi@gymcheb.cz  / 238
Hirková Nikola ČJ, AJ hirkova@gymcheb.cz  / 206
Jakubíková Michaela AJ, RJ jakubikova@gymcheb.cz  / 202
Joanidisová Jitka FR, PEK joanidisova@gymcheb.cz  / 211
Knot Josef M, FY knot@gymcheb.cz  / 218
Kočvara Jaroslav M, FY kocvara@gymcheb.cz  / 236
Kokorev Alexej EV kokorev@gymcheb.cz  / 208
Králová Radka CH, BI kralova@gymcheb.cz  / 216
Krutinová Ivana M, FY krutinova@gymcheb.cz  / 218
Kubín Vítězslav FY, M kubin@gymcheb.cz  / 220
Kůtek Milan OV, ZSV, TV kutek@gymcheb.cz  / 205
Lorencová Dita ČJ, HV, PEK lorencova@gymcheb.cz  / 206
Matoušek Libor IVT, BI matousek@gymcheb.cz  / 219
Millionová Hedvika CH, BI milli@gymcheb.cz  / 214
O´Neill Hallie AJ hallie@gymcheb.cz  / 203
Opekarová Marie ČJ, HV opekarova@gymcheb.cz  / 217
Pešková Miachaela TV peskova@gymcheb.cz  / 251
Rendlová Věra AJ rendlova@gymcheb.cz  / 207
Slámová Romana AJ slamova@gymcheb.cz  / 209
Snížková Marie NJ snizkova@gymcheb.cz  / 212
Stehlíková Blanka OV, ZSV, TV stehlikova@gymcheb.cz  / 210
Strach Jaroslav ČJ, NJ strach@gymcheb.cz  / 208
Straková Andrea AJ strakova@gymcheb.cz  / 205
Stulák Miroslav D, RJ stulak@gymcheb.cz  / 240
Suleková Michala NJ sulekova@gymcheb.cz  / 212
Šauerová Lenka G, BI sauerova@gymcheb.cz  / 231
Šmejkalová Karla M, CH smejkalova@gymcheb.cz  / 226
Štorková Lenka VV, ČJ storkova@gymcheb.cz  / 204
Švecová Anna AJ svecova@gymcheb.cz  / 211
Těžká Lenka ČJ, D, HV tezka@gymcheb.cz  / 269
Tomáš Pavel TV tomas@gymcheb.cz  / 251
Úlovcová Jaroslava M, NJ, CH ulovcova@gymcheb.cz  / 204
Úlovec Roman M, FY, IVT ulovec@gymcheb.cz  / 220
Vykysalá Olga ČJ, NJ vykysala@gymcheb.cz  / 201
Zikmundová Zdenka M, TV zikmundova@gymcheb.cz  / 216
Žídek Jan ZSV, TV zidek@gymcheb.cz  / 239