Úspěch i bez medaile? Bezpochyby ano.

Michal FlaksaAktuality, Tělesná výchova

Florbal je moderním fenoménem a na školách kolektivním sportem číslo jedna. S florbalovou sezonou se už několik let pojí turnaj pro střední školy s název Subterra Cup.

Florbalové mužstvo naší školy ve složení Jakub Havránek, Jakub Holota, Lukáš Kesl, Tomáš Peták, Jan Šveňha, Jakub Vojíř (všichni 6.B), Damián Velek (6.A), Ondřej Svoboda (7.A), Vojtěch Hůda (7.B), Ngo Phuc Anh (3.E) a Daniel Kubík (8.A) se probojovalo po vítězství v krajském kole do finálového turnaje Subterra cupu, jehož dějištěm byl 22. března Sportovní areál Hamr v pražské čtvrti Braník. Chlapci odehráli v západní konferenci, z níž jen jeden tým postupoval do superfinále, celkem 6 zápasů s bilancí jednoho vítězství, jedné remízy a čtyř proher, což v tvrdé konkurenci vyústilo v krásné 6. místo. Takové umístění lze považovat za velký úspěch, neboť turnaje se účastnili i reprezentanti ČR v mládežnických kategoriích.

Děkujeme chlapcům za předvedené výkony a vzornou reprezentaci naší školy.

Děravým míčkům zdar!