Barevná „Chebská mozaika“

Blanka StehlíkováAktuality, Tělesná výchova

Naplánováno a splněno.Studenti 3.E a 2 studentky 7.A si vybrali v rámci STK rozmanité sportovní aktivity, které si chtěli vyzkoušet. Oslovila je lukostřelba, minigolf, paintball, bowling, lanové centrum, koupání a sportování na Dřenici, pochod směr Cheb – Komorní Hůrka – Františkovy Lázně.

Za asistence krásného počasí jsme si celý kurz užili v dobré náladě, se spoustou legrace, ale i notnou dávkou odvahy. Především zdolání nástrah lanového centra bylo pro některé opravdovou výzvou.

Pravda, poslední den se sluníčko schovalo, ale při turistice to nebyla nepřekonatelná překážka. Strávit kurz ve společnosti 3.E byla radost, vnímala jsem studenty jako parťáky, kteří se vzájemně respektovali, povzbuzování při překonávání překážek bylo pro všechny samozřejmostí.

Děkuji všem studentům i kolegovi Michalovi Flaksovi za symbiózu.

Fotky a videa najdete ZDE.

Blanka Stehlíková, vedoucí kurzu