Historie se opakuje – Gymnázium Cheb zvítězilo v krajském kole florbalové soutěže Subterra Cup

Jan ŽídekAktuality, Tělesná výchova

Stejně jako v minulém roce se florbalistům z Gymnázia Cheb podařilo vyhrát krajské kolo soutěže pro střední školy Subterra Cup.

Turnaj se konal 25. 1. 2024 v Hale míčových sportů v Karlových Varech. Družstvo Gymnázia Cheb ve složení Martin Aust, Jakub Havránek, Jakub Holota, Vojtěch Hůda, Lukáš Kesl, Ngo Phuc An, Martin Stehlík, Ondřej Svoboda, Jan Šveňha, Jakub Vojíř a Damián Velek v silné konkurenci rozhodlo o postupu do republikového finále až v posledním zápase, ve kterém se utkali s dosud neporaženým týmem Střední zdravotnické školy a VOŠ v Karlových Varech. Rozhodující gól, který upravil skóre na 2:1 pro naše družstvo, vstřelil Lukáš Kesl 43 sekund před koncem zápasu.

Budeme našemu týmu držet palce v republikovém finále, které se uskuteční 21. 3. 2024 v Praze .

Děkujeme všem jmenovyným žákům za vzornou reprezentaci školy.