Nejúspěšnější žáci Gymnázia Cheb ve sportovních soutěžích ve školní roce 2022/2023

Jan ŽídekAktuality, Tělesná výchova

Ve středu 14. 6. 2023 byli v obřadní síni Městského úřadu Cheb vyhodnoceni nejúspěšnější žáci chebských základních a středních škol ve sportovních soutěžích. Celkem bylo oceněno 32 žáků.

Z Gymnázia Cheb byli vybráni z nižšího gymnázia Marek Kubík z 2. A, Kateřina Čadová z 4. A, z vyššího gymnázia  Linda Ubryová z 6. B a Marek Kubík z 8. A.

Z rukou starosty města Chebu Ing. Jana Vrby a předsedy Okresní rady Asociace školních sportovních klubů ČR Cheb Mgr. Jana Žídka převzali  ocenění (diplom a plaketu nejúspěšnější sportovec školy) a drobné dary.

Jmenovaným žákům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

K slavnostní atmosféře přispěl školní orchestr Gymnázia Cheb Jang Band, který zajišťoval kulturní program.

Žákům byly za účast ve sportovních soutěžích v tomto školním roce přidělovány body doprovázejícími učiteli tělesné výchovy.

Po jejich sečtení a seřazení vzniklo pořadí. V přiloženém souboru se můžete podívat i na bodové ohodnocení účasti ve sportovních soutěžích.

Vyhodnocení účasti ve sportovních soutěží 22_23

Další žáci budou oceněni v rámci slavnostního zahájení školního roku 2023/2024.

Všem žákům, kteří reprezentovali školu ve sportovních soutěžích děkujeme, a přejeme, aby se jim dařilo i ve školních sportovních soutěžích i v příštím školním roce.