Plavání dívek ZŠ

Blanka StehlíkováAktuality, Tělesná výchova

Úspěšná reprezentace školy v plavání ZŠ byla odstartována v Chebu okrskovým kolem, kde děvčata ve složení Kraclíková Ester (1.B), Olivová Petra (1.B), Bohuslavová Sofie (2.A), Křivánková Miriam (2.B), Postlová Kamila (2.B), Rambousková Kristýna (3.A), Lukášová Aneta (3.B) obsadila 1. místo.

V okresním kole děvčata obsadila 2. místo, ale zaostala za vítězkami o pouhý 1 bod ve složení:

Kraclíková Ester (1.B), Olivová Petra (1.B), Bohuslavová Sofie (2.A), Křivánková Miriam (2.B), Postlová Kamila (2.B), Rambousková Kristýna (3.A).

Krajské kolo, které se konalo v Sokolově, už bylo velmi náročné, děvčata obsadila 6. místo, ale vzhledem k tomu, že se závodu zúčastnili nejlepší plavci z celého kraje, beru jako úspěch už to, že děvčata do krajského finále postoupila.

Všem plavkyním děkuji za vzornou reprezentaci školy.